Bağcılar

SİNCİKLİ GÖNÜLLER İFTARDA BULUŞTU

SİNCİKLİ GÖNÜLLER İFTARDA BULUŞTU

Sincik Gönüllüleri Derneği Adıyamanlılar Vakfında düzenlenen iftar programında vakıf merkezinin 3 katını tamamen doldurdu. Yaklaşık 2000 misafirini ağırladı.

 

Merkezi Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Sincik Gönüllüleri derneği gelenek haline getirdiği iftarı bu yıl da sürdürdü.

Cumhurbaşkanımızın ilçesi Güneysu Derneği dernek başkanı Metin Terzioğlu ve yönetimi onur konuğuydu

Sincikli gönüller iftarda buluştu (16)

Sincik Gönüllüleri Derneği onursal başkanı Cemil Keskin, yaptığı teşekkür konuşmasında ‘’Sinciklilere Adıyamanlılar Vakfı gibi bir merkez binası kazandırmak istiyoruz.’’ Dedi

Sincikli gönüller iftarda buluştu (24)

Cumhurbaşakanlığı ve genel seçimlerde  Kardeş şehir olan  Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘ın Memleketi Güneysu Dernek Başkanı Metin Terzioğlu  bizde sizi  iftarımızda ağırlamak isteriz dedi .

Sincikli gönüller iftarda buluştu (3)

Sunuculuğunı Yunus Kartal’ın yaptığı iftar programında açılış konuşmasını yapmak üzere Yusuf Polat kürsüye davet edildi. Teşekkür konuşmasının ardından birlik beraberlik mesajı verildi.

 

Sonrasında sırasıyla Sincik Gönüllüleri Kooperatifi Başkanı Ali Çetin, korucu ve onursal başkan Cemil Keskin, Sultangazi BelediyeMeclis üyesi Osman Yaşar, Güneysu Dernek Başkanı Metin Terzioğlu, Bağcılar belediye başkan yardımcısı Fethi Başaranoğlu, Kahtalılar Federasyon başkanı avukat Ali Yücel, Çiğ-der başkanı Ömer Turan kısa teşekkür konuşması yaptılar.

Katılımcılar arasında Adıyamanlı belediye meclis üyesi Mahmut Yılmaz, Ahmet Melik, Cuma Durak vardı. Çok sayıda dernek başkanı, işadamları ve vatandaşlar katılım sağladı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top