Sultangazi

 Sigorta Cini Sultangazililerin Hizmetine Açıldı!

 Sigorta Cini Sultangazililerin Hizmetine Açıldı!

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zincirini kuran Sigorta Cini, Sultangazi’de ki mağaza açılışını ile protokolünün katıldığı bir törenle hizmete açtı.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini 170 yıllık deneyimini  Sultangazi 50. Yıl Mahallesi 2248. Sokak No. A/2  adresinde açtığı yeni mağazası ile Sultangazililere hizmet vermeye başladı.

Aılış törenine Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, Sigorta Cini Sultangazi Mağaza Müdürü Ömer Yıldırım, Ak Parti Milletvekili Şirin Ünal, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan,Ak Parti İlçe Yönetim Kurlu Üyesi Kemal Eyüpoğlu, STK temsilcileri,iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreni sonrasında bir açıklamada bulunan Sigorta Cini Sultangazi Mağaza Müdürü Ömer Yıldırım, ‘Mahallenizin Sigortacısı olma hedefiyle yola çıkan Sigorta Cini’nin Sultangazi Mağazasını halkımızın hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mağazamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek, Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” dedi.

Sigorta Cini’nin Sultangazi mağazasında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik sigorta şirketlerinden, sigorta çözümleri sunuluyor, trafik ve kasko gibi araç sigortalarından, eşya sigortası, eğitim sigortası, bireysel emeklilik ve hayat sigortası ile sağlık sigortasına kadar uzanan yelpazedeki sigorta çeşidini tüketiciyle buluşturuyor.

Sigorta Cini Sultangazi Mağaza Adresi: 50. Yıl Mah. 2248. Sokak No. 2A/2

Telefon: (212) 924 20 12

Fax: (212) 924 20 13

[email protected]

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top