Sultangazi

Seyit Ateş’ten Yiğitoğlu’na İadeiziyaret

Sultangazi’nin tanınmış simalarından Doğu ve Güneydoğu Konfederasyonu Genel Başkanı Seyit Ateş, geçtiğimiz aylarda bölgenin ilk Spor Lisesini açmıştı. Özel Seyit Ateş Spor Lisesi’nin açılışına katılan Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu’na bir iadeiziyaret gerçekleştirdi.

Sultangazi’nin sevilen iş adamlarından Seyit Ateş, iş dünyasının yanında siyaset, spor ve sosyal hayatın tanınmış simalarından biri. Gençlerin sporla daha özgüvenli olmasını amaçlayan Ateş,  Sultangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü’nü kurmuş ve uzun süre başkanlığını yürütmüştü.

Daha başarılı sporcular yetiştirmek adına da bölgenin ilk spor lisesini kuran Seyit Ateş, geçtiğimiz aylarda Özel Seyit Ateş Spor Lisesi’nin açılışını gerçekleştirmişti.

Spor Lisesi’nin açılışına katılan Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu’na bir iadeiziyaret gerçekleştiren Seyit Ateş Yiğitoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ile uzun süre sohbet eden Seyit Ateş, geçtiğimiz haftalarda Hak’ka yürüyen Süleyman Yiğitoğlu’nun teyzesi için de taziyede bulundu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top