Genel

Sevgililer Günü’nde Dünya Evine Girdiler

Sevgililer Günü’nde Dünya Evine Girdiler

 şirin ile mahmut IMG_6089

 

   İstanbul Bağcılar Halk Sarayında  Şirin Kıyak  ve Mahmut Demir  çiftl , 14 Şubat Sevgililer Gününde dünya evine girdi.Nikahını Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu Kıydı .

 

şirin ile mahmut IMG_5999

Bir Aile Şirketi Olan Raja Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı  Adıyaman Gerger Canbegli olan İhsan Demir’in  Oğlu  Mahmut ile  yine Adıyaman Kahta  Gölgeli (Bervedol) köyünden Kıyak Ailesinin biricik kızları Şirin Muhteşem bir  tören ile çok anlamlı bir günde  Dünya  evine girmenin  mutluluğunu yaşadılar.

Genç çift, 14 Şubat’ın Sevgililer Günü olması nedeniyle bu mutlu günü ölümsüzleştirmek ve hafızalarda yer etmesini sağlamak amacıyla evlenmeyi tercih ettiklerini söyledi.

 

Radyo programcısı İbrahim Harikases’in Sunuculuğunu yaptığı  gecede Şirin  ile Mahmutun Nikahını Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ,Nikah Şahitliğini  Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy ve Eski Başkan Ömer Özkartal yaptılar.

 

Nikah Sonrasında Çiçeği Burnunda çiftlerin düğününde uzun süre halay çekerek ibrahim Harikases önderliğinde kurulan Harfane grubunun türkülerine eşlik ederek mutluluklarına ortak oldular.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top