Siyaset

Servet Başoğlu, İlçeme Hizmet Etmeye Talibim

Servet Başoğlu, İlçeme Hizmet Etmeye Talibim 

İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı iş adamı Servet Başoğlu, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’na aday adaylık başvurusunda bulundu.

Sulangazi’nin iş ve sosyal hayatının tanınmış isimlerinden Servet Başoğlu, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık başvurusunda bulundu. AK Parti Sultangazi İlçe başkanlığına dostları ve akrabalarıyla birlikte gelen Başoğlu, başvuru evraklarını ilçe başkanlığına teslim etti.

Destek için kendisiyle birlikte gelen dostlarına teşekkür eden Servet Başoğlu, ”Kurulduğu günden bu yana AK Parti’nin hedeflerine inanan ve yapılan hizmetlerin farkında olan birisiyim. Bu güne kadar verdiğimiz destek kişisel bazdaydı diyebiliriz. STK’larda aldığım görevler gereği inandığım davayı yıllardır toplumda anlatıp destek istemiştim.

Artık siyasete aktif olarak katılıp yerelde yaşadığımız ilçeme, genelde ülkeme daha fazla hizmete etmek istiyorum.  Yıllardır yaşadığımız havasını soluyup, sokaklarını arşınladığımız Sultangazi’nin gelişimine, kalkınmasına hizmet etmeye talibim” dedi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top