Siyaset

Sedat Yoldaş, İlçeme Hizmet Etmek İçin Ben de Varım

Sedat Yoldaş, İlçeme Hizmet Etmek İçin Ben de Varım

Sultangazi’nin tanınmış iş adamlarından M. Sedat Yoldaş, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuru evraklarını AK Parti İlçe başkanlığına teslim etti.

Sultangazi Bitlis Simek Derneği kurucu üyesi ve dernek başkan yardımcılığını yürüten iş adamı M. Sedat Yoldaş, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. AK Parti İlçe Başkanlığına dernek başkanı Niyazi Demirbaş ve hemşehrileriyle birlikte gelen Yoldaş, başvurusunu yaptıktan sonra kendisine destek vermek için gelen hemşehrilerine teşekkür etti.

Sedat Yoldaş, ’Yıllardır Sultangazi’de ikamet etmekteyim. Aynı zamanda ilçede başta tekstil olmak üzere bazı yatırımlarımız var. 100 Kişiye istihdam sağlayan işletmelerimiz var. Yaşadığımız ilçeye daha aktif hizmet etmek ve hemşehrilerimin sesi olmak için başvurumuzu gerçekleştirdik. Doğduğumuz yeri unutmadan doyduğumuz yere hizmet etmek bizim görevimiz. Çocuklarımıza daha yaşanabilir bir ilçe bırakmak amacındayız. İnşallah görev verilirse bu amacımızı yerine getirmek için elimizden geldiğince hizmet etmeye gayret edeceğiz. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top