İstanbul'daki Adıyamanlılar

Sav Ailesinin Mutlu Günü

Sav Ailesinin Mutlu Günü

50 Mahallesi Muhtar Adayı ve ilçenin tanınmış iş adamı Lütfü Sav’ın oğlu Mustafa Sav, Adıyamanlılar Vakfı Lale Düğün Salonu’nda yapılan düğün törenin de Hanife Akçakaya ile hayatını birleştirdi. Adıyamanlı iş, siyaset, sanat ve sosyal hayatının tanınmış simalarının buluştuğu düğün töreninde davetliler salona sığmadılar.

50 Mahallesi Muhtar Adayı Lütfü Sav’ın oğlu Mustafa ile Hasan Akçakaya’nın kızı Hanife’nin düğün töreninde Adıyaman’ın tanınmış simaları bir araya geldi.

Yoğun bir katılımın olduğu törende misafirlerini kapıda karşılayan Sav ve Akçakaya ailesi, katılımcılarla bire bir ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

Sav ve Akçakaya ailelerinin mutluluklarına ortak olmak isteyen davetliler, düğün törenine yoğun ilgi göstererek salonlara sığmadılar.

Programa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Süt, Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Hamza Taşan, Canbegliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, GADER eski Başkanı Ramazan Okay, Akdoğan Köyü Dernek Başkanı Hacı Konan, Drakso Köyü Dernek Başkanı Ahmet Alak, STK temsilcileri, iş adamaları, Sav ve Akçakaya ailelerinin dostları ve akrabaları katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan düğün töreni, ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle devam etti.

Yeni kurulan yuva için Allah’tan huzur, mutluluk ve bereket vermesi için dua eden katılımcılar, genç çifti tebrik ettiler.

Program takı töreni ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top