Salmış Ailesinin Mutlu Gününde Dostları Salonları Doldurdular

Salmış Ailesinin Mutlu Gününde Dostları Salonları Doldurdular

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı iş adamı Ahmet Salmış’ın oğlu Kasım, Adıyamanlılar Vakfı Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreninde Rukiya Kaya ile hayatını birleştirdi. İş siyaset ve sosyal hayatın tanınmış simalarının buluştuğu düğün töreninde katılımcılar salonları tamamen doldurdular.

Tekstil sektörünün başarılı isimlerinden ve AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Salmış’ın oğlu Kasım’ın düğün töreni iş, siyaset ve sosyal hayatın tanınmış simalarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Salmış ve Kasım ailelerinin mensupları misafirlerini kapıda karşılayıp düğün boyunca ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan düğün törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurahman Dursun, AK Parti Gaziosmanpaşa eski ilçe başkanı İsmail Ergüneş, AK Parti Gaziosmanpaşa eski ilçe başkanı Şahin Pirdal, AK Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Kerim Koç, AK Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Beşir Açıkça, AK Parti Gaziosmanpaşa  Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit, GADER Başkanı Mehmet Akıncı, Canbegliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Adıyaman Dernekler Federasyonu  Sekreteri Orhan Kahraman, Koşarlar Köyü Dernek Başkanı İbrahim Taşdemir, STK temsilcileri, iş adamları, Salmış ve Kasım ailelerin dostları ve akrabaları katıldı.

İkramlar eşliğinde yapılan sohbetin ardından yapılan dualar yeni kurulan yuvanın mutluluğu, huzuru ve bereketi için oldu.

Düğün töreni takı töreni ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir