İstanbul'daki Adıyamanlılar

Sait Aybak’a STK’lardan Tam Destek

Sait Aybak’a STK’lardan Tam Destek

Adıyamanlı işadamı ve Ak Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Sait Aybak için, bugün Çiğder’de bir kahvaltı düzenlendi. Kahvaltıya Adıyaman’dan çeşitli stk temsilcileri ve yerel basın davet edildi. STK’lardan Aybak’a tam destek çıktı.

Adıyamanlı işadamı ve Ak Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Sait Aybak için, bugün Çiğder’de bir kahvaltı düzenlendi. Kahvaltıya Adıyaman’dan çeşitli stk temsilcileri ve yerel basın davet edildi. STK’lardan Aybak’a tam destek çıktı.

haber (12)

Programın sunuculuğunu Çiğder Başkan vekili, Kahta Çiğköfte yönetim kurulu başkanı Orhan Güzelaydın yaptı.

haber (13)

Kürsüye ilk gelen Çiğder Başkanı Ömer Turan; Sayın basın mensupları, sayın dernek temsilcileri hepiniz hoşgeldin. Bugün burada değerli Sait Aybak Bey’e detek için toplanmış bulunmaktayız. Özellikle pazar günü burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz. Sait By değerli bir işadamımız ve aynı zamanda büyük bir hayırsever. Eğer yaptığı hayırları ortaya dökseydi şu an tüm Adıyamanlılar burada olurdu. Biz Adıyamanlılar ve özellikle Sincikliler olarak, şimdiye kadar hep Ak Parti’ye destek vermiş bulunmaktayız. Artık Ak Parti’den Sincikli bir milletvekili istiyoruz. Ve Çiğ-der olarak sonuna kadar Sait kardeşimizin arkasındayız. Sait kardeşimiz çiğköfte ile hem Adıyaman’a isim katmakta hem de istihdam sağlamaktadır. Kendisine başarılar diliyor size de buraya toplandığınız için teşekkkür ederiz. dedi.

haber (14)

Ardından Kürsüye gelen Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Cemil Keskin; Son zamanlardaki bu kadar kötü olay üzerine Cumhurbaşkanımızın Sincik’e gelmesi ve ardından birçok yerde Sinciği överken, bir çiğköfte festivali bile yaptırılmazken, Sait Abi sahip olduğu battal yürekle bizim için bize değerimizi anlatmak için aday adayı oldu. Biz Sait Abi’nin afişlerini asmaya propagandasını yapmaya, siz araçla ben yaya yürümeye hazırım. Sait Abi’nin sonuna kadar arkasındayız. Eğer olmazsa bir daha ki sefere bir daha deneyeceğiz. Sinciği kanıtlamamız lazım. Selam ile.

haber (15)

Akyad Başkan Yardımcısı Mustafa Tosun; Değerli basın mensubu arkadaşlarım, sevgili stk temsilcilerimiz ve pek değerli Adıyamanlılar, bizler Adıyaman’dan kopup buraya geldiğimizde birçok zorlukla karşılaştık.Ama artık İstanbul’a yerleştik ve saygın bir yerimiz var. Adıyamanlılar gerek stk gerek siyaset boyutunda varlar. Allah Sait Abi gibileri arttırsın. Bizler Sait Abinin arkasında ve yanındayız. Onlar eğer bizi temsil edeceklerse asla onları yalnız bırakmayacağız. Ben ve biz bu maratona katılanların yanındayız. Sizler için elimizden geleni yapacağız. Bu kahvalti için teşekkür ediyor, hayırlı sabahlar ve hayırlı pazarlar diliyorum.

haber (16)

Canbekliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş; Sayın Çiğder yönetimi, dernek başkanlarımız, değerli hemşerilerim ve güzide basın mensupları! Öncelikle Allah’ın en güzel selamları ile sizi selamlıyorum. Allah’a hamd olsun. Sait kardeşimizi tebrik ediyorum. Bizim böyle hayısever insanlara sahip çıkmamız lazım. Ben ve Canbeyliler herzaman yanında ve arkasında olacağız İnşallah. Hepinize şükranlarımı arz ediyorum sağolun varolun.

haber (17)

Adıyamanlı Sanatçılar Derneği Başkanı İbrahim Harikases; Kıymetli Çiğder başkanı ve yönetimi kıymetli stk temsilcileri ve değerli konuklar! Sait Abi benim okul arkadaşımdır Kahta’dan. Kendisi aynı zamanda Kahta İmama Hatip Lisesi mezunudur. Hayırsever kişiliği dolayısıyla kendisini tebrik ediyoruz. Derneğimiz olarak yanındayız. Sinciklilerin de hakkıdır diyorum.

haber (18)

Yusufhanlılar Derneği başkanı Mehmet Karakuş; Değerli dostlar, hepiniz hoşgeldiniz. Sizleri selamlıyorum. Biz toplum olarak Adıyamanlılar olarak her türlü övgüye mazharız. Fakat birbirimize takoz olma mevsuzunda da her türlü yergiyi hak ediyoruz. Sait kardeşimizi medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim. Yok efendim Sait Aybak MalatyaSpor’a sponsor olmuş şunu yapsaymış asıl. Siz Tüm ülkeye mal olmuş bir işadamını Adıyaman’a sığdırmaya kalkarsanız hiçbirşey bekleyemezsiniz. Biz kendi değerlerimize sahip çıkmayı bilmeliyiz. Cenab-ı Allah yar ve yardımcısı olsun.

haber (19)

Düdan Köyü Derneği Başkanı Hasan Yaşar; Sayın Çiğder yönetim kurulu, stk temsilcileri ve misafirlerimiz. Bu günde bizi yalnız bırakmadığını içi teşekkür ederiz. Biz aynı zamanda köylüleri olarak, değerli bir işadamımız ve köylümüz Sait Aybak’ın arkasındayız. Teşekkürler.

haber (20)

Sincik Kooperatif Başkanı Ali Çetin; Değerli katılımcılar, hepiniz hoş geldiniz. Çiğder yönetim kuruluna bu organizasyondan dolayı teşekkür ederiz. Bize söz vermeye gerek yok dedik. Çünkü değerli abilerimiz söylenecek herşeyi söylediler. Adıyamanlı ve Sincikli olarak yanındayız. Allah yar ve yardımcınız olsun.

haber (21)

Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz; Değerli katılımcılar. Bu güzel günde bir araya geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Biz Adıyamanlılar olarak insan merkezli politikamızın son günlerde daha da önem kazandığını görüyoruz. Değerli hemşerlerim biz her zaman Adıyamanlılar olarak birlik ve berakberlik içinde olduğumuz zaman her zaman birleştirici bir güç duruundayız. Sait kardeşimin bu durumunu öğrendikten sonra çok sevindim ve hmen kendisini aradım. Değerli hemşerilerim ve Sait Kardeşim Allah yar ve yardımcınız olsun.

IMG_9450

Sait Aybak; Değerli katılımcılar, hepiniz programımıza hoşgeldiniz. Değerli dostlar bizler bu yola girerken Ak Partiyi son 12 yılda yaptığı önemli hizmetlerden dolayı tercih etttik. Destekleriniz ve güzel temennileriniz beni duygulandırdı. Hepinize teşekkür ederim. Eğer aday olarak seçilirsek, ilçemiz, ilimiz ve tüm ülkemize hizmet vermek ve Ak Parti için çalışmak istiyoruz. Buraya katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ederim.

 

Programın ardından toplu fotoğraf çekildi.

haber (23)

haber (24)

haber (30)

haber (26)

haber (29)

haber (25)

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top