Sağlık

Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. WIN EURASIA Uluslararası Fuarı’na Katıldı

Son yıllarda sektöründe marka değerini hızla artıran Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş.  8-11 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen WIN EURASIA Fuarı’nda  ürünlerini tanıttı. Fuarda imalat sanayinde sektörünün ulusal ve uluslararası temsilcileri ile bir araya gelen Yönetim Kurulu Başkanı Engin Özavcı  ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Medikal  sektöründe ürettiği ürünler ve  özellikle atardamar kanamalarını durduran bir ürünü dünyada üreten iki firmadan biri olan Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş.  8-11 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “WIN EURASIA Fuarı’’ imalat sanayiinde sektörünün ulusal ve uluslararası temsilcileri, sektör paydaşları ve karar alıcıları ile bir araya getirdi. 10 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm organizasyonunda Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. sektöre sunduğu ürünleri tanıttı.

Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Engin Özavcı, yalıtkan paspas veya izole halı olarak adlandırılan ürünün, çalışanların elektrik ile temas etme riski bulunan alanlarda insanlar ile yer arasında elektriğe karşı yalıtkanlık özelliği sağlayarak can güvenliğini sağlayan bir güvenlik malzemesi olduğunu, iş güvenliği mevzuatlarını sağlamak ve elektrikle çalışmalarda koruma yapmak amacı ile kullanılması gerektiğine vurgu yaptı.

Engin Özavcı, ‘’Hedefimiz hiçbir zaman günü kurtarmak olmadı, yarınlara ilişkin hayal kurduk ve yarının gerektirdiği şartlara uyum sağladık. Pandemi süreci hem Türkiye’de hem de Dünya’da çeşitli krizlere yol açtı. Bu süreçte hem Türkiye’nin hem de diğer ülkelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere medikal ürünlerin üretimine girdik. AMSTERDAM markası ile ihracatını gerçekleştirdiğimiz her üründe Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olduk.

Dünya’da bu ürünü üreten iki şirketten biri olmanın gururunu yaşıyoruz

Krizler şekil değiştirerek sürekli yenileniyor. Hepinizin bildiği Ukrayna savaşı küresel ekonomiyi olumsuz etkiledi. Bizler savaşın etkilerini en aza indirgemek ve talepleri karşılamak üzere MEDCLOT adlı ürünümüzle atardamar kanamalarını durduran bir ürün geliştirdik. Dünya’da bu ürünü üreten iki şirketten biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Emile Raux’un meşhur sözünü hatırlayalım: Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar. Bizim hedefimiz Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da mega projelerine ve mega kentlerine sunduğumuz özel çözümlerle, Türkiyeyi ve Dünyayı geleceğe taşımak. Yarınlara ilişkin kurduğumuz hayaller ile ekibimle beraber topyekun çabalıyoruz,‘’ dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek