Sultangazi

Sabri Kavak Dualarla Uğurlandı

Sabri Kavak Dualarla Uğurlandı

Sultangazi AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’ın amcası Sabri Kavak, tedavi gördüğü hastanede 28/11/2014 Cumartesi Günü Hakkın Rahmetine kavuşmuştu. Cumartesi gün Sultangazi Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Yayla Mezarlığına defnedilen merhumu dostları ve akrabaları son yolculuğunda yanlız bırakmadılar.

Sultangazi’nin tanınmış işadamlarından ve AK parti İlçe Başkanı Mehmet Kavak’ın amcası Sabri Kavak, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Cumartesi günü öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yayla Mezarlığına defnedildi.
Kavak ailesini bu acı gününde yanlız bırakmayan akrabaları, dostları ve hemşerileri merhuma Allah’tan rahmet dileyerek yakınlarınada başsağlığı diledler.
Cenazeye Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve başkan yardımcıları,Adıyaman Federasyonu Başkanı Nevzat Bayhan ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyamanlı STK Başkanları ve yönetimi, işadamları, Kavak ailesinin dostları, akrabaları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhumun taziye ziyaretleri Esentepe Mahallesi’nde bulunan Yavuz Sultan Selim Camii konferans Salonunda yapıldı. Kavak ailesine taziyelerini bildirmek için gelen dostları salonu tıka basa doldururken, merhuma Allah’tan rahmet dileyerek dualar edildi ve Kavak ailesine başsağlığı dilediler.
Bizde Pusula İstanbul ailesi olarak Merhum Sabri Kavak’a Allah’tan rahmaet yakınlarınada sabri celil diliyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top