Siyaset

Saadetli Bayan Milletvekili Adayları Yerel Basın Mensuplarını Ziyaret Ettiler

Saadetli Bayan Milletvekili Adayları Yerel Basın Mensuplarını Ziyaret Ettiler

Saadet Partisi  İstanbul 2. Bölge Bayan Milletvekili Adayları ilçede bir dizi ziyarette bulundular. Basın mensuplarını ziyaret eden adaylar uzun süre sohbet ederek seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundular.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçede bir dizi ziyarette bulunan Saadet Partisi 2. Bölge Milletvekili adayları Fatma Nevin Gökçe, Zeynep Şule Rıdvanoğlu, Yasemin Bulunur Erenci, Tülay Vızvız, Nursena Ulusoy, Yasemin Bilnur Erenci Pusula İstanbul gazetemizi genel yayın Yönetmeni Emin Doğan’ı Pusula Grup bünyesinde faaliyet gösteren Pusula Cafe’de ziyaret ettiler.

24 Haziran seçimlerinin Saadet partisi için önemine değinen adaylar, mecliste daha fazla bayan milletvekilinin olmasının meclisin bozulmaya yüz tutan üslubunun düzelmesine vesile olacağını ifade ettiler. Milli Görüşün her zaman vatan ve millet sevdasıyla hareket ettiğini belirten milletvekili adayları, partileri hakkında çıkarılan yalan ifadelerin Genel Başkan Temek Karamollaoğlu’nun konuşmalarından cımbızlanarak alınan sözlerinden kaynaklandığını belirttiler. Yapılan yalan haberler nedeniyle ulusal basında fazla yer alamadıklarını ve bu yüzden de her zaman büyük önem verdikleri yerel basınla bir araya gelerek kendilerini ifade etmeye çalıştıklarını belirttiler.

Ziyaret seçim sürecinin konuşulduğu sohbetle sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top