Sultangazi

Saadet Partisi Sultangazi Aydoğan ile devam dedi.

Saadet Partisi Sultangazi Aydoğan ile devam dedi.

 

Saadet partisi Sultangazi İlçesi 3.olagan kongresi 19 Aralık cumartesi günü gerçekleştirdi.Tek liste ile gidilen kongrede Hüseyin Aydoğan ve yönetim listesi göreve geldi.

 

Sultangazi Belediyesi nikâh  salonunda gerçekleşen kongreye; İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, İl Başkan Yardımcısı Bilal Ay, Mustafa Kaya, Saadet Partisi Sultangazi eski İlçe başkanı Hasan Akpınar, Saadet Partisi G.O.P İlçe başkanı Recep Polat, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, CHP G:O.P Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Ümit Kaplan Seren, Erbakan Vakfı Sultangazi Şube Başkanı Orhan Kara, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.

İstiklal Marşı ile başlayan kongrede Kongre gündeminin okunması ile beraber divan heyeti oluşturuldu.Ammar Acaroğlu birbirinden güzel anlamlı güzel  ezgiler seslendirdi

Faaliyet ve Mali konularla ilgili raporların okunmasından sonra siyasi konuşmalar bölümüne geçildi.

IMG_53721
Kürsüye gelen İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan konuşmasında;“Sultangazi ilçemiz büyük bir ilçe. Bundan dolayı görevimizin ağır, bir o kadar da sorumluluğumuzun büyük olduğunun farkındayız. Canlı, diri ve heyecanlı bir teşkilata mensubuz. Milli görüş olarak Sultangazi’de güçlü olduğumuzun farkındayız. Biz kardeşler topluluğundan oluşan büyük bir aileyiz. Milli görüş bu milletin inancıdır, tarihidir, kimliğidir, ruh köküdür. Çünkü biz Milli görüşün tek partisi Saadet Partisiyiz.

Sultangazi’nin 507 Bin insanına burada sesleniyorum. Gelin hep birlikte iyinin, doğrunun, güzelin ve adil olanın hakim kılınmanın çalışmasını hep birlikte yapalım. Bugünkü gidişat gösteriyor ki yönetim geçmişte olduğu gibi yeniden Milli görüşe, Saadet Partisi’ne teslim edilecek. Gelin fazla zaman ve  değer kaybetmeden hep birlikte Milli görüşü iktidara getirelim” şeklinde konuştu.
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri şu isimlerden oluştu;
Başkan Hüseyin Aydoğan, Hasan Çavuş, Ali Tezcan, Bilal Kıran, Şener Morkoç, Fahri Aydın, Musa Sözen, Cemal Ayaz, Mehmet Celep, Muzaffer Aydın, Yasin Sevinçhan, Yusuf Demir, Samet Özyeğit, Osman Yıldızhan, Ramazan Ayhan, Muhammet Taha Yıldırım, Av. Celal Akarsu, Ramazan Karahan, Esman Deliktaş, Mükremin Bora

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top