Eyüp

Remzi Aydın’la Rami’de Sevgi Yürüyüşü…

Yerel seçimler için geriye sayım başlarken,  Ak Parti Eyüp Belediye Başkan Adayı Remzi Aydın, esnaflarla, vatandaşlarla, Eyüplülerle çeşitli etkinliklerle biraraya gelmeye devam ediyor. Aydın, Cumartesi günü seçim irtibat bürosundaki kahvaltının ardından Rami Yeni ve Rami Cuma mahallelerinde vatandaşlarla, esnaflarla sohbet etti, onlarla selamlaştı ve karanfil dağıttı.

BKZ_5730

Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Rasim Bozkurt, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Tuba Akın ve partililerle birlikte Rami’de çıktıkları sevgi yürüyüşünde Ramililerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Remzi Aydın, mahalle sakinlerine çiçek hediye etti. Remzi Aydın’a sevgi gösterilerinde bulunan mahalle sakinleri, çiçekler için teşekkür etti.

BKZ_5722

Her gittiği mahallede Eyüplülerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Remzi Aydın, “Vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi ve samimiyet bizi daha da çok motive ediyor. Yüzlerdeki tebessümler, onların dostluğu bizim içimizi ısıtıyor, daha çok yüreklendiriyor. Esnafımızı ziyaret ederek sorunlarına kulak veriyoruz. Milletimizden aldığınız hayır duasıyla inşallah 30 Mart’ta inşallah güzel bir sonuç alacağız. Eyüp için Rami için çok güzel projelerimiz var. Eyüp’ü, eski ile yeninin uyum içinde olduğu, yaşamak için arzu duyulan, ‘ben Eyüplüyüm’ diyebilme gururunu yaşatan huzur başkenti yapacağız” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top