Bağcılar

Rekor Sincikte Ama Belediye Başkanı Akpartili değil.

Rekor Sincikte Ama Belediye Başkanı Akpartili değil.

CumhurBaşkanlığı Seçimlerinde yüzde 96 gibi rekor oy vererek birinci olan Adıyaman Sincik ilçesi Belediye Başakanı Mehmet Korkut hala Akpartiye geçmeyi bekliyor.

Haber Yorum ;Emin Doğan

İstanbul’da Adıyamanlılar Vakfı Rekor oy veren iki ilçe  Güneysu ile Sincik buluşmasında  dostluk adına güzel anlar yaşandı.Güneysuluların candan samimi konuşmaları hepimizi etkiledi.hatta byöle kalmasın kız alıp vermelere kadar gitsin bizim damat adayımız yanımızda  diye espriler oldu .Getirdikleri laz böreği tatlısına da diyecek yoktu.

Gelelim kendi yorumuza  Sincikli Dernek başkanları  konuşurken bir yandan arada dertlerinide dile getirmeye çalıştılar yolumuz yok suyumuz yok gibi ,eyvallah peki kimsenin dile getirmediği bir sorun vardiki üstelik  Metin Külünk Gibi bir Milletvekili  Cumhurbaşkanımıza  en yakın adam,  orda bulunan  başkanlar öz akrabaları tam yeri idi.Neydi ?

Peki Cumhurbaşkanımız Erdoğanın  Sinciğe gideceğinide biliyoruz açık açık beyan etti gitmesinide  bekliyoruz İnşallah gider. Fakat  Sinciğe gittiğinde Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut karşılamaya geldiğinde neden   Bağımsız belediye başkanısın   demiyecekmi? Başkan Korkut’da  aylardır AK PARTi’ye geçiş yapmak istiyorum fakat kabul olmuyor neden demiyecekmi.Geçiş yapmak isteyen tüm belediye başkanları Ak partiye geçti neden Sincik geçemiyor demiyecekmi Akpartiye geçmesini engelleyenler kim olduğu ortaya çıkmayacakmı o zaman .siz söyleyin doğru değilmi bunlar……

Ayrıca Cumhurbaşkanımız hangi yolu kullanarak gelecek .Adıyamandan Sonra ancak Helikopter  kullanması lazım Sincik meydanı geniş oraya iniş yapabilir .:))

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top