Sultangazi

Pusula Cafe Törenle Hizmete Açıldı

Pusula Cafe Törenle Hizmete Açıldı

50 Yıl Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 136 adresinde bulunan Pusula Cafe ilçe protokolünün katıldığı bir törenle hizmete açıldı. Üç gün sürecek açılış etkinliğine gün içerisinde çok sayıda davetli katıldı.

Pusula Cafe geçtiğimiz aylarda farklı konsepti ve zengin menusu ile hizmet vermeye başlamıştı.

İşletmeciliğini bölgede uzun yıllardır Pusula İstanbul Gazetesi  Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Emin Doğan’ın yaptığı Pusula Cafe’nin açılış kurdelesi  Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yıldırım, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Belediye Özel Kalem Müdürü Adil Dayıoğlu ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir törenle kesildi.

Açılış töreninde bir selamlama konuşması yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, işletmenin hayırlı, uğurlu olması dileğinde bulundu. Altunay, “Bu işletmenin bölgede bir ihtiyacı giderdiğine şahit olduk. Allah bol, bereketli kazançlar nasip etsin. Rabbim bundan sonra yapacağınız zincirleme işleri de bu kadar güzel eylesin. Medyadan fırsat bulup böyle bir işletmeyi ilçemize kazandırdığı için Emin kardeşimizi kutluyoruz. Sultangazi’de sosyal alanda çalışırken ciddim bir zaman harcıyor. Hem de böyle bir müesseseye imkan tanıyarak onlarca insana istihdam kapısı aralıyor. Dolayısıyla yatırımcı arkadaşlarımızın böyle güzel hizmetlerinin, güzel işlerinin Sultangazi’de daim olmasını temenni ediyoruz.

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nin dükkanlarıyla, lokantalarıyla, alışveriş merkezleriyle göz doldurduğunu görüyoruz. Buradan da bir müjde verelim. Ramazan Bayramı sonrasına yetişecek bir şekilde caddenin ışıklandırma işlemi yapılacak ve bu cadde daha da canlanıp güzelleşecek” diyen Altunay hayırlı olması dileklerini yineleyerek davetlilerle beraber açılış kurdelesini kesti.

Açılış töreni sonrasında işletmeyi gezen katılımcılar, ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet ettiler.

Üç gün sürecek olan açılış organizasyonunun ilk gününde çok sayıda davetli katılarak hayırlı olması dileğinde bulundular.

Açılışın ilk günü akşamı yapılan canlı müzik eşliğinde eğlenen katılımcılar, bir birinden değerli sanatçıların seslendirdiği eserlere eşlik ederek uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşadılar.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top