Güncel

Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıldönümü

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. Yıldönümü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ile karakolları ziyaret etti. Teşkilat çalışanlarını teker teker kutlayan Başkan Altunay; polis teşkilatının çalışmalarında başarılar diledi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Murat Çimen’i makamında ziyaret etti.

Milletin birlik ve beraberliği için canını ortaya koymaktan çekinmeyen Polis Teşkilatının, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirdiğini ifade eden Başkan Altunay şunları söyledi:

“Yıllarca başarıyla hizmet etmenin gururunu yaşayan Polis Teşkilatı’nın, kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Köklü bir geçmişe sahip olan Polis Teşkilatı, halkımızın huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak yönünde kutsal bir görev üstlenmiştir. Güvenlik hizmetlerini daima toplumun beklentileri doğrultusunda sunma gayreti içerisinde olan Emniyet Teşkilatımızın başarıları ve hayata geçirdiği projeler, vatandaşların bu hizmetlerden memnuniyetini de artırmaktadır.”

_82T9305

Başkan Altunay daha sonra Esentepe ve Gazi Polis karakollarını ziyaret etti. Burada teşkilat çalışanlarını teker teker kutlayan Başkan Altunay;  polis teşkilatının çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top