Bağcılar

Platform’dan Veda İftarı

Platform’dan Veda İftarı

Sultangazi Platformu’nun düzenlediği iftar yemeği veda yemeği oldu. Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine atanan Sultangazi Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ve Bahçelievler Emniyet Müdürlüğüne atanan Nazım Dorak’ın katıldığı iftar yemeğinde kutlama ve hüzün birada yaşandı.

Sultangazi Platformu’nun düzenlediği iftar yemeği veda yemeğine dönüştü. Sultangazi’nin ilçe olmasıyla birlikte 2008 yılında ilçenin kurucu Kaymakamı olarak göreve başlayan Yusuf Ziya Çelikkaya Sultangazi Platformu’nun düzenlediği iftar yemeğinde Sultangazililere veda etti. İftar yemeğinde konuşan İlçe Emniyet Müdürü Nazım Dorak ise Bahçelievler’e atansa da gönlünün Sultangazi’de olduğunu söyledi.


İftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan Sultangazi Platformu Başkanı Ramazan Tunçbilek, Kaymakam Yusuf Ziya Çelikkaya’nın 5 yıldır bir orkestra şefi gibi çalıştığını ve Sultangazi’ye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Tunçbilek, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine atanan Çelikkaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Sultangazi Platformu Başkanı Ramazan Tunçbilek, Sultangazi eski İlçe Emniyet Müdürü Nazım Dorak’ın ise 1 yıl içerisinde ilçeye büyük hizmetler sunduğunu ifade ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Veda yemeğine dönüşen iftar yemeğinde konuşan Sultangazi eski İlçe Emniyet Müdürü Nazım Dorak, “Bir Ramazan ayında Sultangazi’de göreve başladım. Bir Ramazan ayında yine sizlere veda ediyorum. 1 yıl benim için çok çabuk geçti. Sultangazi’de altın yürekli ve çok cesur insanlar tanıdım. Benim için en büyük kazanç da bu oldu. Gönlümün bir tarafını Sultangazi’de bırakıyorum. Görev sürem boyunca hepinizin desteğini gördüm. Bundan dolayı hepiniz hakkınızı helal edin” diye konuştu.

Kaymakam Yusuf Ziya Çelikkaya ise 5 yıl içerisinde kanunların verdiği yetki çerçevesinde hizmet ettiğini belirterek, tüm Sultangazililerden helallik istedi.

Sultangazi Platformu’nun düzenlediği iftar yemeğine katılan Sultangazi’nin yeni Emniyet Müdürü Kayhan Şahan’da kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında mesleki hayatından bahseden Şahan, Sultangazi’de gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu söyledi. Görev yaptığı diğer yerlerde bu kadar ilgi görmediğini belirten Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Şahan, Sultangazi’nin sorunlarının farkında olduğunu söyledi.  Şahan, “Asayiş yönünden ilçemizde büyük bir sorunun yaşandığının farkındayım. Bu sorunların üstüne sizlerin de desteğiyle ısrarla gideceğiz” dedi.

Kaynak : http://www.sultangaziajans.com/haber/7317-sultangazi-platformtan-huzunlu-iftar.html#ixzz2aUoeCuCf

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top