Gop

Peynir Sepeti Gurme Evi Dualarla Hizmete Açıldı

Adıyamanlı tanınmış iş adamlarından Günaydın Peynircilik ve Sultan Kasr-ı işletmecisi Mehmet Aydın, Peynir Sepeti Gurme Evi mağazasını muhteşem bir törenle hizmete açtı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve MÜSİAD yönetiminin katıldığı törende dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

TEM-2 Avrupa Konutları’nda hizmete açılan Peynir Sepeti Gurme Evi’nin açılış törenine Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve yönetim kurulu üyeleri, iş adamları, STK temsilcileri ile Mehmet Aydın’ın dost ve akrabaları katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından işletmeyi gezen katılımcılar, ürün yelpazesinin genişliği ve kalitesine tam not verdiler.

Açılış sonrasında bir açıklama yapan ACM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın, “ACM Grup olarak hizmet ve gıda sektöründe hizmet veriyoruz. ACM Grubun bölgeye yapmış olduğu 1,5 milyon TL’lik bir yatırımı var. Biz ayrıca krizi fırsata çevirdik. Peynir Sepeti Gurme Evi’nde 18 çalışanımızın yanı sıra ürünlerimiz organik ve yöreseldir. Biliyorsunuz Ramazan ayı öncesi birçok ürüne yüzde 25 gibi bir zam yapıldı. Biz Peynir Sepeti Gurme Evi’nde o yüzde 25’i de kenara koyduk. Yüzde 15’de eski fiyatın altına indirdik. Yani yüzde 40 ile Ramazan ayına has satışlarımız yapılacaktır. Ürünlerimizle, fiyatlarımızla hodri meydan diyoruz” dedi.

Peynir Sepeti Gurme Evi’nde günlük taze süt, yoğurt, tereyağı, kahvaltılık soslar (acıka, Abaza tuzu, domates ve biber sosları, ezmeler ve diğer ev yapımı soslar), bal çeşitleri (kestane, çiçek), zeytin ve zeytinyağı, reçeller, süt ürünleri (Taze kaşar, örgü peyniri, dil peyniri, tereyağı ve diğer çeşitler), köy yumurtası, peynir çeşitleri ve tüm şarküteri ürünleri bulunmakta.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top