Palet Cafe Törenle Hizmete Açıldı

Palet Cafe Törenle Hizmete Açıldı

Adıyaman Gerger Peşvallı iş adamları Mehmet Nilifırka ve Osman Akkaya işletmeciliğinde hayata geirilen Palet Nargile Cafe & Ocakbaşı törenle hizmete açıldı.

İlçede sektöre yeni bir anlayış getiren Palet Nargile Cafe & Ocakbaşı işletmeciler Mehmet Nilifırka ve Osman Akkaya’nın dostları ve akrabalarının katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Delta Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan İzsiz ve dostlarıyla birlikte açılış kurdelesini birlikte kesen işletmeciler Mehmet Nilifırka ve Osman Akkaya, katılımcılarla bire bir ilgilendiler.

Açılış sonrasında ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet eden katılımcılar işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Mehmet Nilifırka ve Osman Akkaya bölgede eksikliğini duydukları bir işletmeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler. Huzurlu bir ortamda  kaliteli bir hizmet bekleyen herkesi Palet Nargile Cafe & Ocakbaşı’na beklediklerini ifade eden işletme sahipleri, dost sohbetlerinin ve özel günlerin adresi olmayı hedeflediklerini belirttiler.

Palet Nargile Cafe & Ocakbaşı  farklı konsepti ve kalitesi ile bölgenin en gözde mekanlarından bir olmaya aday. Zengin menüsü ve kaliteli hizmeti ile büyük beğeni kazanan işletme, sohbet ve toplantıların adresi olma yolunda.

Adres: Gül Park Yaşam Evleri Güzelyurt Mahallesi Orhangazi Caddesi  34515 Esenyurt/ İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir