İstanbul

Öztürkmen ve Altunay Seçimi Değerlendirdi

AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları düzenlemiş olduğu yemekli toplantıda Seçim sonucu değerlendirmesi yaptı…

Altınser Restoran&Cafe de gerçekleşen toplantıda İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen 30 Mart Seçim sürecinde kadın kolları olarak elimizden gelenin en iyisi yaptık dedi. Toplantıya İstanbul AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Fazilet Baltacı, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay eşi İlknur Altunay ve Kadın Kolları teşkilat mensupları katıldı.

page

30 Mart Seçim sürecinde kadın kolları olarak elimizden gelenin en iyisi yaptık diyen Öztürkmen” Seçim sürecin de Türkiye, İstanbul ve Sultangazi, olarak yüzümüzün akıyla yine çıktık.2014 yerel seçimleri el bette ki her seçim kadar önemliydi ancak bu seçim biraz daha önemliydi hem yerel hem genel havada esti, Ülkemizin üstünde oynanan oyunlar neticesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için ve Milli İdare’ye sahip çıkmak için seçim sürecini geçirdik.

İstanbul’da 39 ilçe arasında 3’üncülüğü olan Sultangazi 2009 yerel seçimlerine göre büyük bir artış sergiledi diyen Öztürkmen “ Sultangazi özetine baktığımızda %58 buçuk oyla İstanbul da üçüncülüğümüzü ilan etmiş bulunmaktayız. 2009 yerel seçimlerine göre büyük bir artış oldu. Biz tüm kademeler olarak en başta kadın kolları olarak elimizden geleni en iyisini yaptık ve emeği geçen başta Yürütme Kurulu olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerime, Mahalle başkanlarıma ve mahalle yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

IMG_5346

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay “Tarlada İzi Olanın Harmanda Yüzü Olur”atasözüyle sözlerine başladı. Altunay “Tarlada İzi Olanın Harmanda Yüzü Olur “derler koşturursanız çalışırsanız rabbim karşılığını verir ama nasıl olsa kazanıyoruz ne gerek var ne me lazım olmasa da olur 3 tane eksik olsun ne çıkar sözlerine irtibat etseydik belki bu salonda sevinci doyasıya yaşamazdık.  Hiçbir zaman mükemmeliz demedik ama mükemmele ulaşmak içinde çok çalıştık bütün mesele burada düğümleniyor”dedi.

Altunay ” Ben bu süreçte başta kadın kolları olmak üzere tüm teşkilat mensuplarına gayretli çalışmalarından teşekkür ediyorum.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top