Öztürk ve Şirin Ailesinin Mutlu Günü

Öztürk ve Şirin Ailesinin Mutlu Günü

Adıyaman Kahta’nın tanınmış ailelerinden Arife-Sırrı Öztürk’ün oğlu Nazif Öztürk, Kahta Server Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreni ile Şenay-Mehmet çiftinin kızı Özge ile dünya evine girdiler. Adıyaman’ın iş, siyaset ve ileri gelenlerinin katıldığı  düğün törenine de AK Parti Adıyaman Milletvekili M. Fatih Toprak çiçeği burnunda çifte mutluluklar diledi.

Kahta Server Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün törenine AK parti Adıyaman Milletvekili M.Fatih Toprak, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, İl Genel Meclis Başkanı M.Can Erdoğan, MHP Kahta İlçe Başakanı Abdullah Seçilmiş, Kahta eski AK Parti İlçe Başakanı Engin Akele, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman Tarım Orman İl Müdürü Adil Alan, Kırıkkale Tarım Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, Kahta Tarım Orman İlçe Müdürü Fahri Can, KSS Başkanı Veysel Teknopark, Esnaf Odası Başakanı Tahsin Çatan, Esnaf Kefalet Kooperatif Başakanı Mehmet Çatan, damızlık birliği yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar Öztürk ve Şirin ailelerinin dostları ve akrabaları katıldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Öztürk ve Şirin ailesinin mensupları program boyunca katılımcılarla yakından ilgilendiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir