Yaşam

Özpolat Ailesinin Mutlu Günü

Yolcu Yollarda Tv programıyla milyonların gönlünde taht kurmuş Tv programcı ve sunucusu, gazeteci yazar Yusuf Özpolat’ın oğlu Ali Asaf’ın Başakşehir İnci Davet Saraylarında yapılan sünnet düğününde iş, siyaset, sanat ve sosyal hayatın tanınmış simalarını bir araya geldi. Ali Asaf’ın kirvesi olan ASİAD genel başkanı Mehmet Doğan kalabalık bir paye ile katılım sağladığı sünnet düğünü renkli görüntülere sahne oldu.

Filiz & Yusuf Özpolat çiftinin oğlu Ali Asaf Başakşehir İnci Davet Saraylarında yapılan sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı.

Uzun yıllardır Yolcu Yollarda Tv programıyla Türkiye’nin birçok köşesini ekranlara taşıyan Yusuf Özpolat’ın oğlu Ali Asaf’ın sünnet düğünü de ülkenin farklı bölgelerinde ki dostlarının katılımıyla uzun süre hafızalardan silinmeyecek görüntülere sahne oldu.

İş, siyaset, sanat ve sosyal hayatın tanınmış simalarının bir araya geldiği sünnet düğününde doyasıya eğlenen katılımcılar Özpolat ailesinin mutluluklarına ortak oldular.

Ali Asaf’ın kirvesi olan ASİAD genel başkanı Mehmet Doğan kalabalık bir paye ile düğüne katılım sağladı. Program boyunca katılımcılarla yakından ilgilenen Mehmet Doğan, kirvelik geleneğinin güzel bir örneğini sergiledi.

Düğüne katılan Sultangazi Belediye Başkanı Avukat Abdurrahman Dursun, bu tür etkinliklerin toplumun birlik ve beraberliğine büyük katkı sunduğunu belirterek, Özpolat ailesinin mutluluğuna ortak oldu.

Programa katılan sanatçıların seslendirdiği türküler eşliğinde halaylar çeken katılımcılar programın coşkusunu artırdılar.

Düğün töreni takı töreni ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top