İstanbul'daki Adıyamanlılar

Özkanlar Fırın Törenle Hizmete Açıldı

Sultangazi’nin tanınmış iş adamlarından Hatay’dan Künefe’nin sahibi Necdet Ocak ve Veysi Özkan’nın işletmeciliğini yapacağı Özkanlar Fırın ve Unlu Mamülleri AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve çok sayıda davetlinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Sultangazi’nin tanınmış iş adamlarından Necdet Ocak ve ortağı Veysi Özkan’ın işletmeciliğinde hizmete açılan Özkanlar Fırın ve Unlu Mamülleri’nin açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesi No:183 adresinde açılan işletmenin açılış törenine AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ve yönetimi, İsmetpaşa Muhtarı İsmail Karcıoğlu, İYİ Parti Kağıthane İlçe Başkan Yardımcısı Osman Eryiğit, GADER Başkanı Mehmet Akıncı ve yönetimi, Canbeyliler Dernek Başkan Abdulbaki Durmuş, Adıyamanlı STK temsilcileri, iş adamları, dostları ve akrabaları katıldı.

Açılış töreninde birer selamlama konuşması yapan AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ve  Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, açılan işyerinin hayırlara vesile olmasını dilediler. Her açılan işletmenin ilçeye katkı sunduğunu belirten konuşmacılar, Allah’tan bol ve bereketli kazançlar niyaz ettiler.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından işletmeyi gezen katılımcılar, ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet ettiler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top