Arnavutköy

Özel Lezzetleri Buluşturan Nokta

Özel lezzetleri buluşturan Nokta

Arnavutköy Nokta Tesisleri özel günlerin ve toplantıların uğrak noktası olması yanında, şehrin merkezine yakın doğayla iç içe dostluk meclislerinin kurulduğu seçkin bir mekan.

NOKTA TESİSLERİ 0017-IMG_0569
Büyük şehrin stresinden kurtulup kendinizi doğanın kucağına bırakacağınız Nokta Tesisleri, kuyu kebap başta olmak üzere çeşitli organik ürünlerle lezzetin doruğa ulaştığı ve günün her saatinde uğrayıp doğayla başbaşa kalabileceğiniz bir mekan.
İşletmenin kendi çiftliğinde üretilen sebze ve etlerin doyumsuz tadına ulaşanların, her fırsat buldukça uğradığı Nokta Tesisleri aranılan bir çok konsepti ve lezzeti içinde barındırıyor.

NOKTA TESİSLERİ 0012-IMG_0532
Sabahları köy kahvaltısından, kuyu kebabına, kiremitte alabalığından semaverde çayına ve saymakla bitiremiyeceğimiz bir çok özell lezzzeti bulabileceğiniz Nokta Tesislerinde bir de bu tatları yeşillikler içerisnde tatmanın ayrı bir hazzı var.
Bu mekanın müdavimleri bu özel lezzetleri tatmak için fırsat kollarken, müşterilerini dost edinen işletme sahibi Sami Gül’ün şehir dışından gelen dostlarının sayısı da bir hayli fazla.
Geçtiğimiz günlerde Erzurumdan gelen Tajde aşiretiniden Şakir Gül, Fakıhbaba Derneği Başkanı Mustafa Polat ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Polat, Akar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Kartal’ı ağırlayan Sami Gül, misafirlerine keklik eti ikram etti. Özenle hazırlanmış sofranın ardından semaverde demlenen çay eşliğinde uzun süre sohbet eden dostlar hasret giderdiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top