İstanbul'daki Adıyamanlılar

Özel Gazi Beyaz Işık Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği  Törenle Hizmete Açıldı

Özel Gazi Beyaz Işık Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği Törenle Hizmete Açıldı

Zeytinburnu ,Başakşehir, Bağcılar’da faaliyette bulunan Özel Beyaz ışık Ağız ve Diş sağlığı Merkezi  4.şubesini Sultangazi  Eski Londra Asfaltı üzerinde  no  683  de muhteşem bir törenle   açıldı.

Diş hekimleri Tarık Işık, Yusuf Yancar ve Efe Yanginer’in ortaklığında açılan Gazi Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği müdürlüğünü de Sultangazi sevilen ismi Yavuz Selim Avcı yapıyor.

Açılış törenine  Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ADIFED Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Merkez Parti İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir, AKYAD Başkanı Ahmet Süt, Sultangazi Erzurumlular Derneği Başkanı Ali Erzincan, ADIFED GeneL Sekreteri Orhan Karaman, ADIFED Gençlik Kolları ve Adı-Genç Derneği Başkanı Bekir Akgül, Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Yusuf Polat, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yıldız, İş Adamları, STK Başkanları ile çok sayıda davetli katılım sağladı.

Açılışta konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Böyle güzel bir müessesenin açılışında bulunmaktan kıvanç duyuyorum hepinizi selamlıyorum. Tabiki ilçemiz bir sağlık merkezi oldu. Her geçen gün gerek devlet kurumlarıyla gerek özel kurumlarıyla canlanan bir sağlık merkezi haline geldi. Ben hayırlı bereketli olmasını diliyorum. Allah düşürmesin diyorum ama onsuz da bırakmasın. Dişler  yenileniyor, saçlar yenileniyor artık çağ atlıyoruz. İnşallah daha nice güzel hizmetlere diyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” ifadelerini kaydetti.

Daha sonrasında gazetemize açıklama yapan Gazi Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı  merkezi müdürü Yavuz Selim Avcı “İstanbul’da çoğu hastamız bize gelerek ömür boyu sürecek aile diş hekimini seçmişlerdir. Beyaz Işık uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye ederek ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu kanıtlamıştır. Özellikle diş hekiminden korkan hastalarımıza hekimlerin yaklaşımı sayesinde, tedavi ağrısız ve başarılı şekilde sonuçlanmaktadır.

Düzenli kontrollere gelen eski klinik hastalarımıza yaptığımız muayene sayesinde diş eti ve diş hastalıkları, çok daha basit yöntemlerle engellenmektedir. Üstelik bu hizmet ücretsiz uygulanmaktadır”dedi

Kurdele kesiminin ardından tesisi gezen davetliler polikliniğin dizaynına hayran kaldılar.

Açılışa özel % 25 indirimin yapıldığı Özel Gazi Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Ücretsiz Muayene, Diş Beyazlatma, Kanal Tedavisi, İmplant Uygulaması, Ortodonti Tedavisi, Panoramik Röntgen, Pedodonti Tedavisi, Yaprak Diş Tedavisi, Periodontoloji ve Zirkonyum Tedavisi’nin arasında bulunduğu çok sayıda işlem gerçekleştiriliyor.

Özel Gazi Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,  İsmet Paşa Mah.Eski Edirne Asfaltı No. 683’te hizmetinizde.

İletişim ve randevu tel:(0212) 606 00 60

Web adres: [email protected]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top