Arnavutköy

Özel Bir Umut’tan Özel Bir Program

Özel Bir Umut’tan Özel Bir Program

Özel Bir Umut Eğitim ve rehabilitasyon Merkezi Sultangazi Belediyesi Menekşe salonununda çok özel  bir program düzenledi.

özel bir umut programı 2DSC_7872

Merkezi Arnavutköy’de bulunuan Özel Bir Umut Eğitim ve rehabilitasyon Merkezi Sultangazi Belediyesi Menekşe salonununda güzel ve anlamlı bir program düzenledi,

Programa AK Parti   İstanbul Milletvekili Adayı Hüseyin Bürge Sultangazi AK Parti   İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz ,Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş katıldı.

DSC_7885

Açılış Konuşmasını  Özel Bir Umut Eğitim ve rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Mahmut Aman işimiz kolay değil ama  öğrencilerimiz ve ailelerinin mutluluğu  bizide mutlu ediyor diyerek sözlerine şu şekilde devam etti Aman” Özel Bir Umut özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk ve gençlerimize eğitim vermek amacıyla kurulmuştur.Kurumumuz bünyesinde çalışan ve öğrencilerimizin bireysel gelişimlerini herşeyden önde tutan, özel eğitim öğretmenleri, okulöncesi öğretmenleri, zihinsel engelliler öğretmenleri, öğrencilerimiz ve ailelerine hizmet verilmektedir. Merkezimizde görev alan eğitim personelinin nitelikli, işini seven, çalışırken mutlu, işinde profesyonel ama ruhunda amatörlüğü yaşayan kişiler olmasını düşledik. Bu düşten hareketle merkezimizde görevli tüm öğretmen ve uzmanların, en az 4 yıllık lisans mezunu profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Merkezimizde MEB Talim ve Terbiye Kurulu onaylı eğitim ve rehabilitasyon programları temel alınarak, her bir öğrencimizin gereksinimlerine göre geliştirdiğimiz Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (BEP) uygulanmaktadır.

Özel Bir Umut  ve Rehabilitasyon Merkezi, kuruluş amacı olan özel eğitime muhtaç özel çocuk ve gençlerimizi bağımsız ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmeye devam etmektedir.”dedi

Ardından söz alan AK Parti   İstanbul Milletvekili Adayı Hüseyin Bürge Kendisinin de  daha önce bir eğitimci olduğunu belirterek özel eğitimin önemine ve gerekli olduğunu belirtti hukumet olarak da sahsı olarak da ilgilendiğini ve ilgilenmeye devam edeceğini belirtti.

özel bir umut programı 2DSC_7860

Özel Bir Umut Öğrencilerinin hazırlamış olduğu özel gösteriler  sonrasında Haydar Ulaş ,Yaman,Kahtalı Mustafa ‘dan oluşan  Adıyaman Harfhane Grubu  konseri ile  son buldu çocuklar için iyi bir motivasyon oldu.

birumutozelegitimverehabilitasyon.com

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top