Siyaset

Özdemir’e ilk Ziyaret Hemşehrilerinden

Özdemir’e ilk Ziyaret  Hemşehrilerinden

Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına atanan Hasan Basri Özdemir’e, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi ve Gaziosmanpaşa- Sultangazi Erzurumlular Derneği Başkanı İmdat Kamacı ve AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Poyraz, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına atanan Hasan Basri Özdemir’e,  Sultangazi Belediye Meclis Üyesi ve Gaziosmanpaşa-Sultangazi Erzurumlular Derneği Başkanı İmdat Kamacı, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Halil Poyraz, Erzurumlular Derneği Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri çalışma ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir; “Öncelikle beni tebrik etmeye gelen Erzurumlu hemşerilerime teşekkür ederim. Toplumda STK’ların önemini bilmekle birlikte kendim de spor kulübü yöneticiliğinde ve birçok STK’da görevlerde bulundum. Biz de Merkez Parti olarak iktidara geldiğimizde STK’ların sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz ve onlarla daha yakından çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top