Siyaset

Özdemir AK Parti Yönetiminemi giriyor?

Özdemir AK Parti Yönetiminemi giriyor?

AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı 3. Olağan kongreye hazırlanırken kongrede sunulacak listede Sultangazi’nin tanınmış simalarının isminin yer alacağı kunuşulurken, Sultangazi’nin iş ve sosyal hayatının tanınmış simalarından olan Mertler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Hasan Basri Özdemir’in ismide siyasi arenada zikrediliyor.

Sultangazi’de 12 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mertler İnşaat, ilçede bir çok projeye imza attı. İlçenin hemen her mahallesinde inşaat yapan Mertler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Özdemir, aynı zamanda ilçenin sosyal hayatında da aktif bir kişilik. Sultangazi Sultançiftliği Spor Kulübü As Başkanı olan Özdemir, Sultangazi Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Sultangazi Müteaahitler Derneği(SUMDER) kurucu yönetim kurulu üyesi.
Habipler’de 44 dairelik bir rezidansa başlayan Mertler İnşaat, mahallenin çehresini değiştirecek, standartlarını yükseltecek bir projeye imza attı. Aynı mahallede 84 dairelik bir başka projenin için hazırlıklarını sürdüren Mertler İnşaat yönetim kurulu Başkanı Hasan Basri Özdemir,’Yılların tecrübesiyle sadece inşaat değil daha modern yaşam alanları üretiyoruz’ dedi.
Hızlı bir büyüme trendi yakalayan Mertler İnşaat, Sultançiftliği Eski Edirne Asfaltı tramvay yolu üzeri No: 143’te Mertler Plaza’yı da yakında hizmete sokmaya hazırlanıyor.

Sosyal hayatın tanınmış siması olan Hasan Basri Özdemir, siyasi arenada da sevilen ve tanınan bir isim. Yerel seçimlerde AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Özdemir’in isminin 07/12/2014 Pazar Günü yapılacak olan AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı 3. Olağan kongresinde sunulacak listede yer alacağı siyasi arenada konuşuluyor.
Özdemir’in ilçe yönetimine girmesini destekleyen hemşerileri ve dostları ilçe teşkilatıyla görüşmeler yaparak listeye alınmasını önerdikleri söyleniyor. İlçe kongresine sayılı günler kala yönetime girmek isteyen isimler siyasi gündemi oluştururken, Hasan Basri Özdemir’in yönetime girmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top