İstanbul'daki Adıyamanlılar

Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Mahmut ve Ali Özaslan kardeşlerin Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenledikleri iftar yemeğine, Özaslan ailesinin dostları, akrabaları ve çok sayıda davetli katıldı. Özaslan kardeşler çocuklarının sünnet yemeğini Ramazan ayında iftar saatinde düzenleyerek iki sünneti birlikte icra ettiler.

Adıyaman İli Gerger İlçesi Dallarca (Bagöz) Köylü olan Moda Bagoz firmasının yönetim kurlu üyeleri Mahmut ve Ali  Özdemir kardeşler, çocuklarının sünnet yemeğini Ramazan ayında iftar saatinde düzenlediler.

Mahmut Özaslan’ın oğlu Ramazan  ve Ali Özaslan’ın oğlu Yakup’un erkekliğe ilk adım attığı sünnet töreninin yemeği Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlendi. Programa Özaslan ailesinin, dostları, akrabaları, meslektaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Adıyamanlı STK temsilcileri, iş adamları, sanat ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri katıldığı iftar yemeğinde yapılan dualar Yakup ve Ramazan Özaslan içindi. Ramazan ayının tüm İslam alemine bereket, barış ve huzur getirmesini de dualarla niyaz eden katılımcılar, birlikte iftar yapmanın mutluluğunu da yaşadılar.

Yakup Özaslan’ın Kirvesi Hamza Taşan Oldu

Yakup Özaslan’ın kirveliğini yapan Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı ve Taşan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Taşan programa kalabalık bir toplulukla katıldı. Bu yemeğin Ramazan ayında düzenlemesinin iki hayrın birlikte yaşanması olarak değerlendiren Taşan, katılım sağlayan tüm hemşehrilerine teşekkürlerini ileterek, varlığınız bizleri onurlandırmıştır dedi.

Misafirlerini kapıda karşılayan Özaslan ailesi ise mutluluklarını katılımlarıyla artıran tüm dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz, Allah eksikliklerini göstermesin diye niyazda bulundular.

Program sonrasında ikramlar eşliğinde sohbet eden katılımcılar, hasret giderdiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top