Sağlık

Oses’in Şube Açılışını Bakan Yaptı.

500’ü aşkın şubesiyle Türkiye’de Çiğköfte sektöründe Lider marka durumunda bulunan Oses Çiğköfte‘nin Rize’deki Şube açılışını Bakan Hayati Yazıcı gerçekleştirdi.

OSES Markasıyla çiğ köfteyi dünya mutfağına sokmaya çalışan Yaşar Kardeşler, Rize’de açılan yeni şubelerinin açılışını Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirdiler.

osesIMG-20140312-WA0013

OSES’in Asya ve Avrupa’da ki yatırımları hızla büyürken yurtiçinde de hızla büyüyen bayii ağı ile sektöründe lider marka olmayı sürdürüyor. Rize’de ki OSES şube açılışına katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı  Türk markalarının dünyaya açılmasından oldukça memnun olduklarını ve OSES gibi öncü firmaların bu başarısı daha güçlü bir Türkiye’nin göstergesi olduğunu söyledi.

osesIMG-20140312-WA0005

Yurtiçi hedeflerini her ilçede olmak olarak açıklayan OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, yurtdışı yatırımlarının ardından düzenlenen bayi toplantısında hedeflerini yenilemişti. Bu hedefler doğrultusunda yurtiçi bayi ağını hızla genişleten OSES Rize’de bir şube açılışı gerçekleştirdi.

osesIMG-20140312-WA0009

 

OSES Genel Müdürü Ramazan Yaşar’ın OSES ailesin temsil ettiği açılışa Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’da katıldı. Şubenin açılışını Bakan Yazıcı ile birlikte gerçekleştiren Ramazan Yaşar, ‘Sayın bakanımızın açılışımıza teşrif etmesi bizleri onurlandırmıştır. Hedeflerimiz doğrultusunda hızla büyüyen OSES ailesine yeni bir katılım sağladık. Çok yakın bir zamanda hedeflerimize ulaşıp daha büyük hedeflere doğru yöneleceğiz’ dedi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’da dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen OSES ailesini bu başarılarından dolayı tebrik ederek,’Türk markalarının dünyaya açılmaları bizim için çok önemli. Bu firmalar ülkemizin tanıtımını büyük katkılar sunarken, daha güçlü bir Türkiye’nin de göstergesi oluyorlar’ dedi.

Daha sonra katılımcılara çiğköfte ikram eden bakan Yazıcıoğlu, yeni açılan şubenin OSES ailesine ve Rize’ye hayırlı olması dileğinde bulundu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top