İstanbul'daki Adıyamanlılar

OSES’den Demokrasi Nöbetinde On Bin Çiğ köfte Dürüm Dağıttı.

OSES’den Demokrasi Nöbetinde On Bin Çiğköfte Dürüm  Dağıttı.

OSES Çiğköfte örnek bir davranışta  bulunarak  Sultançiftliği Merkez Camii Önünde Demokrasi Nöbeti tutan vatandaşlara 10.000 dürüm çiğ köfte dağıttı.

FETÖ mensubu TSK içerisindeki subaylar tarafından girişilen ve millet tarafından püskürtülen darbe girişimi sonrasında halk meydanlarda ‘demokrasi nöbeti’ tutuyor. OSES Çiğ köfte’de örnek bir davranışa imza atarak bu milletin markası olduğu tekrardan ispatladı. Sultançiftliği Merkez Camii önünde nöbet tutan demokrasi aşıklarına 10.000 dürüm çiğ köfte ikram etti .

oses çiğköfte nöbette (50)

Gazetemize açıklama yapan  OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar “milletimizin her zaman yanındayız” dedi. Yaşar, “Bizim bugünlere gelmemizde en büyük etken olan milletimize burada çiğköfte dağıtmışız çok mu? Bizimkisi karınca misali bu demokrasi nöbetinde halkımızın ve devletimizin yanında yer almak için ufak bir çalışma. Umarım diğer iş adamlarımıza da örnek olur.” Şeklinde konuştu.

 

OSES ‘in tadını çok iyi bilen tanıyan Sultangaziler  çiğköfte ikramından dolayı  çok memnun kaldı OSES Çiğ köfte yöneticilerini tebrik etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top