ekonomi

OSES Bu Yıl da Fuarın İlgi Odağı Oldu

OSES Bu Yıl da Fuarın İlgi Odağı Oldu

CNR Fuar Merkezinde 16. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na katılan OSES Çiğköfte, sektördeki 25. yılını kutladı. Sektörün öncü firmalarından olan OSES Çiğköfte standındaki  Deha Teknoloji’nin robotları ziyaretçilere çiğ köfte ikram ederek fuarın ilgi odağı oldu.

Bu yıl 16.sı düzenlenen ‘Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na  farklı sektörlerden 300 firma katıldı. Fuara bu yılda katılarak özellikle yabacı yatırımcıların dikkatini çeken OSES Çiğköfte kuruluşunun 25. yılını da fuarda kestiği pastayla kutladı. Bir aile şirketi olan OSES’in 25. Yıl dönümü  pastasını Yaşar kardeşler birlikte kestiler.

Fuara katılan Deha Teknoloji’nin robotları yeteneklerini OSES Çiğköfte standında sergilediler. Ziyaretçilerine çiğköfte ikram eden robotlar fuarın ilgi odağı oldular.

OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, fuarın bu yılda verimli geçtiğini ve birçok yabancı yatırımcıyla görüşmeler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Yaşar, ‘25. Kuruluş yıl dönemimizi kutladık. Her yıl marka değerimiz ve tanınırlığımız artıyor. Yurtdışı yatırımlarımız sayesinde, bir dünya markası olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Fuarda standımızı ziyaret eden yabancı yatırımcılar ile ön görüşmeler yaptık.  İlerleyen zamanlarda yapacağımız görüşmeler sonrasında birkaç ülkede daha OSES Çiğköfte şubelerini göreceğiz’ dedi.

Fuarda bu yılda büyük ilgi gören OSES Çiğköfte standı, en çok ziyaret edilen firmalardan biri oldu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top