Güncel

OSES Grup 2017 Yılının İlk İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi

OSES Grup 2017 Yılının İlk İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi.

OSES Grup Ramazan Bingöl Et Lokantası’nda yurt içi ve yurt dışı bölge temsilcileriyle bir araya gelerek 2017 yarı yıl değerlendirme ve istişare toplantısını gerçekleştirdi.

OSES Grup 2017 yılı ilk değerlendirme ve istişare toplantısını 18 bölge müdürünün katılımıyla gerçekleştirdi. 17 Yurt içi bölge temsilcisinin katıldığı toplantıya, Almanya bölge temsilcisi de katılarak yurt dışı yatırımları ve projeleri hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, Genel Müdür Oktay Hasan Yaşar ve Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Yaşar’ın organize ettiği istişare toplantısında, 2017 ilk yarısı ile ilgili, yapılan çalışmalar ve devam eden projeler masaya yatırıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı, özverili çalışmalarından dolayı OSES ailesine teşekkür etti. Yaşar, “Her yıl hedefimize emin adımlarla yaklaşıyoruz. Her zaman kalite ve hizmeti ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda sektörümüzde en fazla tanınan ve marka değeri yüksek olan firma konumundayız. Ama bizim hedeflerimiz büyük. Dünyanın her ülkesinde var olma hedefimizin uzun bir yol olduğunu biliyorum. Bu yolda yürürken sağlam adımlarla ilerleyerek ülkemize bir dünya markası kazandırmak en büyük idealimiz.

Bu nedenle her ülkenin müşteri portföyünü fizibilite ederek yatırımlarımız yapmayı istiyoruz. Her gittiğimiz ülkede başarıyı yakalamamız gerekmekte. Dünya mutfağına çiğ köfteyi sokmak hem bize hem de sektörde  faaliyet gösteren diğer firmalar için yeni bir başlangıç olacaktır. Bu nedenle büyük bir sorumluluk aldığımızın farkındayım. Sizlerin de özverili çalışmaları sayesinde bu hedefe ulaşacağımızdan hiçbir kuşkum yok. OSES ailesinin her ferdine teşekkür ediyor yılmak yok yola devam diyorum” diyerek yapılacak projeler hakkında istişarede bulundu.

OSES Ailesi Yaza Merhaba Partisinde Bir Araya Geldi

Toplantının ertesi günü OSES ailesinin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl  Sarıyer Demirciköy’de  düzenlenen ‘Yaza Merhaba’ partisine katılan OSES kurmayları, güzel bir gün geçirerek eğlendiler.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top