Bağcılar

OSES 2014 Hedefini Belirledi

OSES 2014 Hedefini Belirledi

oses 23

Sultangazi Belediye Meclis Üyesi olan OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, yoğun ve uzun süren yerel seçim çalışmasının ardından OSES ailesiyle  bir araya gelerek sektördeki  atılımları hakkında istişarede bulunarak bir dünya markası olma yolunda  ilerleyen OSES’in başarısında emeği geçen kurmaylarına teşekkür etti.

Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen OSES 2013 yılında yaptığı atılımlarla hedefine emin adımlarla ilerliyor. Asya ve Avrupa’da yaptığı yatırımlar sonrasında kaliteden hiçbir zaman taviz vermeyen OSES geçtiğimiz aylarda Avrupa Kalite ödülüne layık görülmüştü.

İş hayatının yanında siyasette de aktif olarak rol alan OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, siyaset yaptığı Sultangazi Belediye Mecli Üyesi adayı olmuş ve 3 aydır  gecesini gündüzüne katarak yerel seçim çalışmalarına katkı sunmuştu.

Seçimler sonrasında Sultangazi Belediye Meclis Üyesi olan Osman Yaşar, uzun süre ihmal ettiği iş hayatında  ki gelişmeleri istişare etmek için kurmaylarıyla bir araya geldi. Altınser Restorant’ta düzenlenen bir yemekli toplantı da OSES ailesile bir araaya gelen Yaşar, kurmaylarıyla istişarede bulunduktan sonra başarılıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Osman Yaşar, dünyanın her ülkessinde olma hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini ve bu yükselişte emeği geçen başta kardeşleri olan yönetim kurulu üyelerine ve OSES yöneticilerine teşekkür ederken, henüz işin başında olduklarını ifade etti. Yaşar, ‘Kardeşlerimle birlikte kurduğumuz firmamız her geçen gün aileye katılan siz değerli yol arkadaşlarımla daha da güçlenmiştir. Biz bir hedef belirledik ve ilk adımları attık. Sizlerde bu amacımıza inandınız ve her geçen gün başarımıza başarı kattınız. Hepinize canı gönülden teşekkür ederim ‘ diyerek  2014’te ki bir yıllık hedefleri hakkında bilgi verdi ve 2014 hedefini belirledi.

Altunay,Türkiye’nin tanıtımına katkı sunuyorsunuz

Toplantının sonuna doğru toplantıya iştirak eden Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, OSES’in fabrikasının açılışında bir söz veren OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’ın bizim rakibimiz Mc Donald’stır sözünü  hatırlatarak, ‘Görüyorum ki bu hedef doğrultusunda  emin adımlarla ilerliyorsunuz. Her geçen gün gerek ülke içinde gerekse ülke dışında  aldığınız başarılar bizleri gurulandırmaktadı. Unutmayın ki bir Türkiye markası oan OSES’in aldığı her başarı ülkemizin tanıtımına ve imajına katkı sunacaktır. Sizler OSES’i güçlendirirken Türkiye’yi de tanıtıyorsunuz. Büyük bir misyon üstlendiniz ve sizlerin başarısı diğer Türk firmalarınada örnek olacaktır.

Osman kardeşimle bu dönem birlikte çalışacağız. Sultangazi için de güzel işlere imza atacağına inancım tamdır’ diyerek OSES ailesini başarılarından dolayı tebrik etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top