Sultangazi

Necdet Ocak, Hedefimiz Makam Değil Hizmet

Necdet Ocak, Hedefimiz Makam Değil Hizmet

Sultangazililerin uğrak mekanı Çataldan Keyfe, Hatay’dan Künefenin işletmecilerinden Necdet Ocak, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylık başvurusunu yaptı.

Başvuru dilekçesini AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına teslim eden Necdet Ocak, “Benim  hedefim  makam değil, hizmet için adayım” dedi.

Daha sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ocak, “Sevgili Sultangazi halkı; 1995’Den bu yana Sultangazi semtinde ikamet edip, 2 dönem Sultançiftliği Mahallesi’nde muhtar adayı oldum. Halen Sultangazi’de gıda sektörü ile uğraşmaktayım. Allah gönlümüze göre versin. Tabii AK Parti iktidarının Türkiye’de ne hizmetler yapıldığını sizler çok daha iyi biliyorsunuz. İstikrarın sürmesi için, Sultangazi’nin gelişmesi için AK Partinin iktidarına ihtiyacımız var. Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil. Amacım sadece millete hizmet. Dolayısıyla günümün çoğunluğu Sultangazili ve hemşehrilerimle iç içe geçiyor, sorunları çok iyi anlıyorum, Halka hizmet Hak’ka hizmet için buradayım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyorum. Sultangazi Meclis üyesi aday adaylığımın dilekçesini teslim ettim. Aday olan tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Saygılarımla”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top