Mustafa Doğan, Zor Şartlar Hizmeti Engellememeli

50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Doğan, 31 Mart yerel seçimlerine aralıksız devam ediyor. ‘Amacınız hizmet etmekse her şart altında çalışmaya devam etmelisiniz’ diyen Doğan, hava şartlarına aldırmadan vatandaşların sıkıntılarını dinliyor.

Adıyamanlı tanınmış iş adamı Mustafa Doğan, yaşadığı mahallenin sıkıntılarını çözmek için muhtar adayı olmuştu.  Sıkıntıların çözümü için elini taşın altına koymayı kabul eden Mustafa Doğan’a mahallelinin desteği gün geçtikçe artarken bu desteği hak ettiğini gösteriyor. Hayat her şart altında devam ediyor ve sizde hizmet için yola çıktıysanız çalışmak zorundasınız. Başarı azim ve gayretle gelir. Her şart altında vatandaşa hizmet etmek bir muhtarın görevi ise bizde seçildiğimizde bu görevi hakkıyla yerine getireceğimizi göstermemiz gerekiyor. Bu nedenle seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaş her koşulda seçtiği temsilcisini yanında görmek istiyor. Bizde vatandaşın beklentilerine cevap vermek için, karda kışta, yağmurda çalışmalarımıza devam ediyoruz’ dedi.

Mustafa Doğan ve ekibi hafta sonu Adıyamanlılar Vakfı,  Drakso Derneği, Sırakaya Derneği ve Gölgeli Derneği’ni ziyaret ederek hemşehrilerinin taziyelerine katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir