Sultangazi

Mustafa Doğan, Herkesin Örnek Alacağı Bir Mahalle Olacağız

50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Doğan’a mahalleli ve hemşehrilerinin desteği her geçen gün artıyor.

Muhtar adayı olduğunu açıkladıktan sonra seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Mustafa Doğan’a destek ziyaretleri devam ederken, yapılan sokak çalışmalarında mahalle sakinleriyle bir araya gelerek birlikte mahallenin sıkıntılarını çözme noktasında istişarelerde bulunuyor.

Daha huzurlu ve yaşanabilir bir 50. Yıl Mahallesi için birlikte güçlüyüz, birlikte varız sloganıyla çalışmalarına başlayan 50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Doğan, yaptığı projelerle göz doldururken mahallelinin desteğini almaya devam ediyor.

Her sokaktan bir iki temsilciyle geniş kapsamlı bir yönetim oluşturmak için kolları sıvayan Doğan, şimdiden komisyonların oluşması için çalışmalarını başlattı. Sıkıntılarımız birlik olursak çözeriz ve yetkili kurumlara sesimizi daha gür duyurabilir diyen Doğan, ‘Mahallenin muhtarı olmak koltukta oturarak rutin işlerle uğraşmak anlamına gelmez. Amaç , hizmetse bunu gerçekleştirmek için uygulanabilir projeler gerçekleştirmek gerekir.

Ben buradan bize destek vermek için gelen mahalle içinden ve mahalle dışındaki dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu güne kadar mahalle muhtarları arzuhalci gibi çalışmış sadece şikâyetleri yetkili mercilere ulaştırarak çözüm üretme yoluna gitmişlerdir. Bizim anlayışımız bütün yetkili kurumlarla irtibatlı olarak sıkıntıları çözmek için birlikte mücadele etmek var. Mahalle sakinlerinin görevleri de olmalı. Yaşadığımız yere bizler sahip çıkmazsak sonuç başarı olamaz. Bu yüzden 50. Yıl Mahallesi büyük bir aile olma zorunda. Biz bu birlikteliği oluşturmak ve güçlendirmek için projeler ürettik. Hep birlikte sorunları çözecek ve komisyonlarımız aracılığıyla herkese elimizi uzatacağız. Birimizin derdi hepimizin derdi anlayışıyla çalışacak ve huzurlu, mutlu bir ortam oluşturacağız. İnşallah sadece Sultangazi’de değil İstanbul ve Türkiye’de parmakla gösterilecek bir anlayışla hizmet edeceğiz’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top