Güncel

Murtaza Yetiş, ‘En Çevreci Siyasetçi’ Ödülünü Aldı

Murtaza Yetiş, ‘En Çevreci Siyasetçi’ Ödülünü Aldı

Murtaza Yetiş, ‘En Çevreci Siyasetçi’ Ödülünü Aldı

Yeşilay Cemiyeti tarafından her yıl geleneksel olarak verilen Zümrüdüanka ödülleri kapsamında ‘En Yeşilaycı Siyasetçi Ödülü’ne Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş layık görüldü.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Zümrüdüanka Ödülleri’ne layık görülen sporcu, sanatçı, medya mensupları, akademisyen, siyasetçi ve kurum temsilcileri arasında yer alan AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, “Böylesine özel bir ödülü bana layık gören Yeşilay Cemiyetimizin değerli yöneticileri ve tüm mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

Murtaza Yetiş, ‘En Çevreci Siyasetçi’ Ödülünü Aldı

Yetiş, “Bağımlığın her türlüsü ile mücadeleyi bize Sayın Cumhurbaşkanımız öğretti. Bağımsız bireyden bağımsız kurumlara ve Bağımsız Türkiye’ye giden yolun da kapısını sayın Cumhurbaşkanımız açmıştır. Siz bize siyasetin sadece yol yapmak, köprü yapmak, Hastane, okul yapmakla sınırlı bir sorumluluk alanı olmadığını; aynı zamanda akıl emniyeti, nesil emniyeti, can ve mal emniyeti gibi kutsal bildiğimiz değerlere karşı da görevlerimizin olduğunu öğrettiniz. Allah sizlerden razı olsun. Çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top