Sultangazi

Mucir Çiçek Sultangazi Belediye Başkanlığına Talip Olduğunu Açıkladı

Mucir Çiçek Sultangazi Belediye Başkanlığına Talip Olduğunu Açıkladı

Sultangazi’nin tanınan simalarından biri olan Siirt MHP Eski İl Başkanı Hacı Mucir Çiçek, düzenlene basın toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Mr Hookah Concept’te düzenlenen kahvaltılı toplantıya MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP Sultangazi İlçe Yöneticileri, 27. Dönem MHP Siirt Milletvekili Adayı Seydan Danış, partililer ve Çiçek ailesi mensupları katıldı.

Toplantıda bir selamlama konuşması yapan Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, aday adaylığını açıklayan Mucir Çiçek’in davanın ak saçlılarından olduğunu ifade ederek başarılar diledi. MHP’nin İlçede dördüncü belediye başkan aday adayı olduğunu hatırlatan Özel, ‘Partimizin göstereceği adayla birlikte canla başla Sultangazi için çalışacağız. Sultangazi’de MHP seçimleri kazandığında kaybeden olmayacaktır. Aday adaylığını açıklayan arkadaşlarımızın halkımızın yararına çalışarak tüm halkımızı kucaklayacağına inancım tamdır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Sultangazi Belediye Başkanlığına talip olduğunu açıklayan Mucir Çiçek, 40 yıldır ülkücü hareketin içinde olduğunu ve bu ülküyü kendi yaşamının ilkesi haline getirdiğini söyledi. Milliyetçi Çalışma Partisi’ni Siirt’te kuran isimlerden biri olduğunu söyleyen Çiçek, ilçenin sorunlarını yakından takip ettiğini ve çözüme ulaştırmak için Sultangazi Belediye Başkanlığına talip olduğunu belirtti. Çiçek, “İlçemizin çözülmesi gereken birçok sorunu var. Taşocakları, Habipler ve Yayla mahallelerimizdeki imar ve tapu sorunları ilçemizin öncelikli sorunlarından bazıları.

İnşallah seçilirsem öncelikle bu sorunları çözecek ve halkımızın taleplerine karşılık vermek için canla başla mücadele edeceğiz. Sultangazi nüfusunun yarıdan fazlası bizleri tanır. Allah’a şükürler olsun hayatım boyunca şaibeye karışmadım ve harama bulaşmadım.

İnşallah Sultangazi’yi halkımızla birlikte yöneteceğiz. Haftada bir gün halk günü düzenleyerek, Sultangazili hemşehrilerimizle buluşacak ve sorunlarını dinleyerek ortak akılla çözüme ulaştıracağız. Kimseyi ötekileştirmeden, sen-ben davasına düşmeden ilçemizi yöneteceğiz.

Ben ilçeme hizmet etmek için bu göreve talip oldum. Karar partimizin, teşkilatımızın, ülküdaşlarımızın, kıymetli liderimiz Devlet Bahçeli’nindir” dedi.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top