İstanbul'daki Adıyamanlılar

Metiner Düdanlılarla Kahvaltıda Buluştu

Metiner Düdanlılarla Kahvaltıda Buluştu

AK Parti  İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner  Merkezi Sultangazi ‘de bulunan Adıyaman  ili Sincik ilçesi Düdan köyü derneği’nde  hemşehrileri ile  Kahvaltıda bir araya geldi.

7 haziran 2015 yapılacak olan genel seçimlerde 25. dönem Milletvekili adayı  Mehmet Metiner   Merkezi Sultangazi ‘de bulunan Adıyaman  ili Sincik ilçesi Düdan köyü derneği’ nde  kendisi için hazırlanmış programda hemşehrileri ile bir araya geldi.

metner düdan derneğiIMG_1805

Kahvaltının ardından Yusufhanlar Dernek Başkanı Mehmet Karakuş’un  açılış  konuşması ile başlayan  program  Mehmet Metiner kısaca hayat hikayesi sunumu ile başladı .

Sonrasında söz alan Mehmet Metiner  “iki ilçeyi çok sevdim bütün ilçeleri severim ama özellikle kahtayı çok sevdim doğup büyüdüğüm yer olduğu için ikincisi Sincik benim gönlümde her zaman yeri ayrıdır her gittiğimde mutlu olduğum ve bundan sonrada gideceğim. yaylasına da çıkıcağım köylerinide gezeceğim. Diyorlarki Mehmet Metiner 5 yıl Milletvekilliği  boyunca neler yaptı. Metiner ağalık sistemini sona erdirdi ,saltanatı devirmek kolay değil ben 15 yaşımdan beri örgütçülük yapmış bir kardeşinizim sokaklarda vuruşa vuruşa geldim, cezaevi bilirim ,işkencede bilirim, hakkımda ne söylemişlerse söylesinler ama siz bilin ki bu kardeşiniz hesabını veremeyeceği hiç bir alçaklığın hiç bir ihanetin içinde bulunmamıştır. Ama saltanatları devirdiklerimizin yandaşları türlü dedikodularla yıpratmaya çalışmışlardır,olsun altın yere düşmekle değerinden bir şey kaybetmez “. diyerek sohbete devam etti

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top