Sultangazi

Metin Acar’dan Sultangazi Mülki Amirlerine Ziyaret

Metin Acar’dan  Sultangazi Mülki Amirlerine Ziyaret

AkParti  İstanbul 2. Bölge  Milletvekili Aday Adayı Metin Acar  Sultangazi İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

25.dönem  en genç Milletvekili Aday Adayı  Bilgisayar Mühendisi Metin Acar  Sultangazi ilçe protokol ziyaretlerini sürdürüyor.  

  En Genç Milletvekili Aday adayı Metin Acar’ı   makamında kabul eden  Kaymakam Ali Uslanmaz, ziyaretinden dolayı teşekkür ederek buyur etti .

Acar,ilçe Kaymakamı Uslanmaz’a ilçe ile ilgili sorunlar hakkında çözüm önerilerini sunduktan sonra ve   Milletvekili olması halinde  ilçe  ve ülke ile ilgili projelerini anlattı.

Kaymakam Uslanmaz ise sonrasında Genç Milletvekili Aday adayı’na çıkmış olduğu  bu zorlu yolda  başarılar diledi., “Gençlerin siyasete girmesine çok seviniyorum ülkemizin Metin Acar gibi genç  mühendislere , Genç  dinamik,proje üreten beyinlere  ihtiyacı var,eğer Metin kardeşimiz  ilçemizde yaklaşık 300 kişiye istihdam sağlayan  bir genç işadamı olarak  milletvekili seçilmesi   bizleri  ziyadesiyle  sevindirir”. dedi .

cats

Ardından Metin Acar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir’i Makamında Ziyaret ettti.

İbrahim Demir  ile olan görüşmesinde Acar,” önümüz teknoloji çağı ve  eğitimin her alanında bunu kullanmalıyız” diyerek eğitim ile ilgili  çalışmalarının olduğunu dile getirdi. Acar, Projelerini Ak Parti Genel Merkezine  sunduğunu, uygulandığı takdirde öğretmenlerin  ve öğrencilerin işini kolaylaştıracağını aktardı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir ” Metin  Acar gibi genç  mühendis  kardeşimizi tanımaktan çok memnun oldum.İnşallah kendisini TBMM’de Milletvekili olarak görmekten mutlu oluruz “dedi.

“Acar ile Demir  ilçe ve ülke  genelinde eğitim ile ilgili yasanan sıkıntılar üzerine kısa bir sohbet gerçekleştirdi.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top