Esenler

Metin Acar’a Esenler’den Destek

Metin Acar’a Esenler’den Destek

Metin Acar’a Esenler’den Destek

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekil Aday Adayı Metin Acar ikamet ettiği Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal ve Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu ziyaret etti. 2015 Genel seçimlerinin en genç aday adayı olan Acar’ı öz güveninden dolayı kutlayan Yüksel ve Göksu başarılar dilediler.

Metin Acar’a Esenler’den Destek

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekil Aday Adayı Metin Acar, başvuru sonrasında hızlı bir tempoyla çalışmalarına başlamıştı. 12 İlçe teşkilatını ziyaret ederek kendini ve projelerini tanıtan Acar, büyük ilgi toplarken teşkilat mensuplarından destek istemişti.

Bu ziyaretlerinin ardından ikamet ettiği Esenler’de Kaymakam Yüksel Ünal ve Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu ziyaret etti. Samimi bir havada gerçekleşen ziyaretlerde Acar’a tavsiyelerde bulunan Yüksel ve Göksu, gençlerin siyasette aktif olarak yer almalarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Acar’a ile uzun süre sohbet eden Ünal ve Göksu, ilçelerinden bu vizyonda bir aday adayının çıkmasından dolayı memnun olduklarını belirterek başarılar dilediler.

Ziyaretinde kendisine Eşlik eden Adıyamanlılar Vakfı Başkanı ve aynı zaman da Ak Parti’den Esenler Belediyesi meclis üyesi Ramazan Aksoy ile yine AK Parti Esenler Belediyesi Meclis üyesi Şubat Dalgalı eşlik etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top