Genel

Merkez Parti Sultangazi Dualarla Açıldı

 

Merkez Parti Sultangazi İlçe örgütü Sultançiftliği Mahallesi Atatürk Bulvarı Caddesi üzerinde düzenlenen görkemli törenle hizmete girdi. Başta Parti Genel Başkanı olmak üzere çok sayıda partili ve vatandaşların ilgi gösterdi .

merkez parti sultangazi açılış IMG_0981

Aralarında Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı, Genel Başkan Yardımcıları ve çok sayıda vatandaşın bulunduğu kalabalığa hitap etti  Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir, “15 yıldır ilçede ikamet ettiğini belirterek, “Sultangazi’nin sorunlarını çok iyi biliyoruz. İlçemizin en büyük sorunları arasında işsizlik ve mülteci sorunudur. Özellikle 4 mahallemizi çarpık bir yapılaşma ve tramvay hattı birbirinden ayırmıştır. Tramvay hattı güzergahında birçok can kaybı yaşanmıştır.” dedi.


Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir konuşmasının devamında ise neden Merkez Partisi? Sorusunu da açıklık getirdi. Özdemir, “Partimiz ‘önce insan’ sloganıyla siyaset arenasındaki yerini aldı. Bizlerde ‘Önce insan’ düşüncesini benimsemiş, kimseyi ötekileştirmeyen, herkesi kucaklayan, hak ve hukuktan yana olan bu partide yer almaktan onurluyuz ve gururluyuz. Partimizin logosu adalet terazisi de misyonumuzu anlatmaktadır
.” ifadelerini kullandı.

merkez parti sultangazi açılış IMG_0991

Daha sonra söz alan Genel Başkan Abdurrahim Karslı,”Bizim siyasetimiz ayır bir siyasettir. Kimseden para-pul alarak bu işe başlamadık , Dış güçlerle anlaşmadık ve kimseyle sözleşme imzalamadık. Her hangi bir sözde vermedik. Sadece millet ile çalışmak istiyoruz. Milletin dışında bir muhatabımız yoktur. Dolayısıyla Merkez Parti yeni bir Siyaset ve Türkiye’nin Merkez Partisidir. Ak Parti proje partisidir. Ak Parti PKK ile çalışıyor . Ak Parti İsrail’in önündeki bütün engelleri kaldırdı ve İsrail’in güvenliğin sağladı. Ak Parti IŞID gibi terör örgütleriyle iş ortaklığı yaptı. Suriye , Irak ,Mısır, Ürdün ve Libya gibi bütün İslam alemini küresel güçlerle kana buladı. Şimdi sırada Türkiye var. İnşallah herkesin bir oyunu var. Cenab-ı Hakkın da bir takdiri var. İnşallah arzu ettiklerini yapamayacaklar. Gerçekten sıkıntıdadırlar. Güneydoğu’dan gelen hakim ve savcılarla konuşuyorum. Davalar az geliyor artık diyorlar. Çünkü kendi mahkemeleri var. Herkes halının altından kaydığının farkında. Bu millet inançlı millet. Devleti içinde oturduğu evi gibi zanneder. Evde sıkıntılar olabilir ama evi başına yıkmaz. Bizim siyasetimiz bu yanlışlara yanlış demek içindir. Bizim iktidarımızda kimseyle bir kavgamız olmayacak. Biz ne istesek vatandaşımız için, halkımız için onu alacağız. Kimsenin bir karış toprağında gözümüz yok” dedi.

Daha sonra İlçe örgütünün açılış kurdelasını kesen Başkan Karslı, alkışlarla binaya girdi. İlçe örgütünü gezen ve emeği geçen herkese teşekkür eden Karslı, bazı gazetecilerin konuşmasıyla ilgili soruları cevapladı. İlçe örgütünün açılışında davetlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top