Gop

Merkez Parti GOP Basınla buluştu

Merkez Parti GOP Basınla buluştu

Merkez Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı, basın mensuplarıyla düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.
Merkez Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı, basın mensuplarıyla düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde Gaziosmanpaşa’da İlçe Binasının açılışını gerçekleştiren Merkez Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı, düzenlenen kahvaltılı programa basın mensuplarıyla birlikte Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Av. Musa Argun, Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir, Gaziosmanpaşa Merkez Parti İlçe Başkan Yardımcıları Celal Aksu, Hayrettin Karakaş, Erdinç Söker, Nail Kara ve Neşe Gedik ile katıldı.

Basın mensuplarıyla bir araya geldiği kahvaltıda parti olarak seçim çalışmalarına başladıklarını ve bu çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Merkez Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Av. Musa Argun; “Merkez Parti olarak çıktığımız bu yolda basın mensuplarının çok büyük katkılarının olacağı düşüncesiyle kendileriyle bu kahvaltıda buluştuk. Bizler çıkmış olduğumuz bu yolda kirletilmiş siyasetin ve kirli kavgaların aksine temiz bir siyasetle temiz bir seçim startı vererek temiz bir yolda çalışmalarımızı ekibimizle sürdürüyoruz” diyen Argun 2015 Genel seçimlerine Merkez Parti olarak tam kadro hazır olduklarını belirtti. Başkan Argun Sultangazi Merkez Parti İlçe Başkanlığına atanan Hasan Basri Özdemir için de kendisinin temiz bir geçmişinin olmasıyla birlikte bu temiz siyasetin içinde Merkez Parti’de bulunmasından dolayı da Özdemir’i tebrik etti ve kendisine başarılar diledi.

Kahvaltılı programın ardından Merkez Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top