Güncel

Mehmet ERDEM Binlerce Kişiyle Yürüdü

Pazar akşamı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet ERDEM ve taraftarlarından oluşan binlerce kişilik bir grup, Mimar Sinan Kültür Parkından başlayarak, Esensoy Parkı karşısındaki seçim karargahlarına kadar yürüdü. Büyük Yürüyüş ile isimlendirdikleri yürüyüşte katılımcıların coşkusu dikkat çekti. Yürüyüş boyunca açılınca pankartlar ve dövizlerde Adıyamanın sahipsiz kaldığına ve bu seçimin “yerel bir seçim” olduğuna dikkat çekildi.

Yürüyüş esnasında AKP ve CHP seçim bürolarının önünden geçerken, yürüyüş yapan grubun alkışlanması ise gecenin en güzel tablosuydu.

Seçim bürosunda bir de açıklama yapan Mehmet ERDEM; Adıyaman’a asılan reklam panolarına ve Pankartlara tepki gösterdi. İstanbul’a yapılacak olan 3. Havaalanın, Şanlıurfaya yapılacak olan Hızlı Trenin reklamının Adıyaman’da  yapılması, Kara Treni bile olmayan Adıyamanlılara hakarettir. Adıyamanlılarla dalga geçmektir dedi. Erdem Konuşmasının sonunda “Bu geceye destek veren binlerce kişiye teşekkür ederim. Bu gece 30 Mart zaferinin işareti oldu” dedi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top