Mehmet Baykurt’a ADI-FED’den  Destek

Mehmet Baykurt’a ADI-FED’den  Destek

Adıyaman Dernekler Federasyonu’nun organizasyonu ve Sincik Gönüllüleri Derneği’nin  ev sahipliğinde AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekilli Adayı Adıyamanlı Av. Hacı Mehmet Baykurt’a destek programını gerçekleştirildi.

Sincik Gönüllüleri Derneğinde gerçekleştirilen programa Milletvekili Adayı Av. H. Mehmet Baykurt, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, STK başkanları, Adıyamanlılar ve partililer katıldı.

Programda bir selamlama konuşması yapan Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Cemil Keskin’in toplantının hemşehrilerine destek amaçlı olduğunu ve kendisini tanımak için gerçekleştirildiğini ifade etti.

Toplantıya katılan STK başkanlarının konuşmalarının ardından katılımcılara seslenen AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekilli Adayı Av. Hacı Mehmet Baykurt, hemşehrilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. AK Parti iktidarları döneminde ülkenin çağ atladığını ifade eden 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Ülkenin güçlenmesi ve dünya üzerinde söz hakkına sahip olmasını istemeyen dış güçlere karşı daha güçlü bir şekilde mücadele etmek için başkanlık sistemine geçildiğini belirterek, yeni sistemin artılarını sıraladı. Meclise girdiğinde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgilendirmede bulunan Baykurt, tüm hemşehrilerinden destek beklediğini ifade etti.

Toplantı konuşmaların ardından yapılan sohbetlerle sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir