Mehmet Baykurt, Adıyamanlı Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu

Mehmet Baykurt, Adıyamanlı Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Baykurt,  Ramazan Bingöl Et Lokantasında basın mensubu hemşehrileri ile iftarda bir araya geldi.

24 Haziran seçimlerinde AK Parti  İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı olan H. Mehmet Baykurt, bölgede aralıksız olarak çalışmaya devam ediyor. İstanbul2. Bölgede yoğun olarak yaşayan Adıyamanlı hemşehrilerinin  büyük desteğini gören Baykurt, Ramazan Bingöl Et Lokantasında düzenlediği iftar programında basın mensubu hemşehrileriyle bir araya geldi.

Sohbet havasında geçen programda Baykurt, kısaca kendisini tanıttı. Seçim çalışmalarında hemşehrilerinin büyük desteğinden dolayı gurur duyduğunu söyleyerek bütün hemşehrilerine canı gönülden teşekkür etti.

Adıyaman’ın  temsil noktasında yetersiz olduğunu hatırlatan basın mensuplarına,  Adıyamanlıların bu zamana kadar iş  hayatında büyük başarılara imza attıklarını ve önceki nesilin imkansızlıklar nedeni ile iş hayatına erken atılmak zorunda kaldığını hatırlattı. Artık yeni nesil Adıyamanlıların eğitimlerini tamamladığını ve bu eksikliğin çok yakın bir zamanda değişeceğini ifade etti.

Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Baykurt, neden AK Parti sorusunu cevaplandırdı.

Baykurt’ “ 15 Yıllık Ak Parti iktidarında ülkenin nereden nereye geldiğini görmemek inkar etmek ancak nankörlere yakışan bir tavırdır. Türkiye’nin  hem ekonomik hem sosyal hayatında yaşanan gelişmeleri hepimiz görüyoruz. Ülkeye bu kadar hizmet eden ve büyük hedefleri olan genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları sayesinde Türkiye tam anlamıyla çağ atladı. Muhalefet yapılanları görmese de halımız bunu görüyor ve takdir ediyor. Bu takdirini de sandıkta göstererek destek veriyor. Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen bazı dış güçler ve içerideki işbirlikçileri, her türlü yola başvurarak AK Parti iktidarını Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığını  engellemeye çalışıyor. Ekonomimize saldırarak, terör örgütlerini destekleyerek, içeride farklı algılar oluşturarak hem dışarıdan hem içeriden yaptıkları saldırıları artırdılar. Bir vatandaş olarak bu duruma sessiz kalmamızı kimse beklemesin. Taşın altına elimizi sokarak bu yüke destek olmak için varız ve sonuna kadar da  bu yolda yürümeye deva edeceğiz” dedi.

Program ikramlar eşliğinde sohbet havasında  sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir