Sultangazi

Marmara Yayın Grubundan Muhteşem Açılış

Marmara Yayın Grubundan Muhteşem Açılış

Marmara Yayın Grubundan Muhteşem Açılış. 16 yıldır Medya sektöründe hizmet veren Marmara Yayın Grubu sevdiklerinin ve okurlarının yoğun ilgisi ile muhteşem bir açılış gerçekleştirdi.

SİYASET VE İŞ DÜNYASI AÇILIŞTA

Akşam saatlerinde yapılan açılışa İstanbul eski Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Rana Danışman ve Bekir Koç, İstanbul Halk Ekmek Genel Müdür Yardımcısı Ünal Akgün, Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı, Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, CHP İlçe Başkanı Ali Boztaş, Ak Parti GOP eski İlçe Başkanı İsmail Ergüneş, Din görevlileri derneği Başkanı Muhammed Hanefi Özkan, Ak Parti Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Yıldız, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Melike Kırtay, Ak Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Mesut Yavuz, GADER Genel Başkanı Ramazan Okay, Avukat Ali Çanak, İsmetpaşa Spor Kulübü Başkanı Cabbar Işık, İSEDER İstişare komisyonu Başkanı Bekir Eman, İSEDER Kadın Kolları Başkanı Nejla Günaydın, Gencallar eski müdüresi Fatoş Aydoğdu, Sultangazi Erdemli Gençlik Derneği Başkanı Fatih Isırkan, Genç Çınarlar Derneği Başkanı Osman Arslan ve yönetimi, Marmara Yayın Grubu emektarları ve okurları katıldı.

Açılış sözlerin en güzeli Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Aksa camii imamı İbrahim Demirtaş okuduğu aşrı şerifle kulakların pasını sildi.

KİMSENİN ARKA BAHÇESİ OLMADIK

Duadan sonra kısa bir konuşma yapan Marmara Yayın Grubu Medya Grup Başkanı Ramazan Altan ,mesleğe başladığı ilk günden bu yana ne zorluklar yaşadıklarını, emanet bir fotoğraf makinesinden koskoca bir kurum haline nasıl geldiklerini anlattı ve 16 yıldan bu yana emeği geçen ve bugün de yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Rumeli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Bölükbaşı,Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Rana Danışman ,Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar ,Ak Parti GOP eski ilçe Başkanı İsmail Ergüneş ,Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya ,İHE Genel Müdür Yardımcısı Ünal Akgün, Sultangazi Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen ,Avukat Ali Çınar yaptıkları kısa konuşmalarda Marmara Yayın Grubunun etkin ve özel haberler yaptığını ,haberi yapmış olmak için yapmadığını söyleyip bundan sonra da aynı dik duruşuyla başarılar dilediler.

Açılışa biraz geç katılan İBB Eski Belediye Başkanı A.Müfit Gürtuna ,sağlıktan,yeni çalışmalarından,sistemden bahsetti ve samimiyetine inandığı Marmara Yayın Grubu Medya Grup Başkanı Ramazan Altan’a başarılar diledi.

Hep birlikte kurdelanın kesiminden sonra Marmara Yayın Grubu Medya Grup Başkanı Ramazan Altan misafirlerini işyerinde hazırladığı kokteylle ağırladı. Misafirler birlikte başarıyoruz panosuna günün anısına imzalarını atıp iyi dileklerde bulundu.16 yıl önce çekilen fotoğraflar ise başka bir köşede misafirlere nostalji yaşattı.

Gürtuna ayrıca günün anısına Ramazan Altan’a tablo hediye etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top