Spor

Marmara Derebeyleri Kalesini Kurdu

Marmara Derebeyleri Kalesini Kurdu

Yeni Malatya Spor taraftarlar derneği İstanbulda dün Marmara derebeyleri şubesini açtı. Açılışa Malatyaspor başkanı Adil Gevrek, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Salih Dalkılıç, Ak Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili aday adayı Ekonomist Mehmet Düzen katıldı.

marmara derebeyleri (8)

Esenlerde bulunan taraftar derneğinin açılışına katılanlar derneğe bağışlarda bulundular. Ve derneğin bir yıllık, kirası karşılandı.

Açılışta konuşan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu:Verdiği birlik ve beraberlik mesajlarının yanında  ‘Bizi hep bir araya getiren unsurlarımız olur. Ama burada sadece bu duygu değilbirçok duygu bir arada bulundurmaktadr. Birincisi ülkemizin nadide kentlerinden birisi Malatya olmak, heyecanını taşıdığımız futbol takımıdır. Biz Marmara derebeylilerden taraftarın nasıl olması gerektiğini göstermesini bekliyoruz.’ Dedi

marmara derebeyleri (7)

Açılışta konuşan başkan Adil Gevrek ‘Taraftarımızın da desteğiyle büyük rakiplerimizin olduğu PTT 1. Lig’de şampiyon olma hedefimiz var.’ Dedi.

Açılışta katılımcılara çiğköfte ikramında bulunuldu. Çiğköfteler ise göğüs sponsoru Battalbey’in ikramıydı

marmara derebeyleri (4)

Açılışa katılan Ak Parti İstabul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Düzen, Adil Gevrek ve Tevfik Göksu ile çeşitli istişarelerde bulundu.

marmara derebeyleri mehmet düzenmarmara derebeyleri (2)marmara derebeyleri

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top